Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a saját véleményetek a...

Mi a saját véleményetek a Samsung i9000 Galaxy S-ről? (Légyszíves olyan írjon akinek van ilyen mobilja, mert nem az internetes oldalak, hanem a saját vélemény érdekel! )

Figyelt kérdés
Aku, képek minősége(nagyon rosz hogy nincs rajta vaku), kamera (autof.??), hívásnapló, hívásiidőtartam-ahol megtudom nézni mennyit telefonáltam 1 hónapban, és a főpanelt (ami azonnal az elején van ha jól tudom akkor 6 vagy7 oldalra lehet szétrakni a widgeteket)-lehet rendezni, pl nem akarok az 1 oldalon semmit csak a többin!
2011. jan. 24. 15:48
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én nemrég vettem egyet fehérben és kívül-belül egyaránt nagyon tetszik. Az akku -mint minden érintős telefoné- nem bírja nagyon sokáig, de három napot simán kibír, még többet is, ha teszel érte valamit(pl.nem maxos a fényerő, stb). A képminőség nagyon jó és engem nem zavar, hogy nincsen vaku, sötétben a mobilok vakuja úgysem ér semmit, de ezt neked kell eldöntened, mert van akit zavar a hiánya (pl. ha zseblámpának szeretné használni). Hívásnapló lehet hogy van rajta, én még nem találtam, csak olyat, ami egyes emberek hívásait és azoknak időtartamait jelzik,összeadnom nekem kell, de nekem sincsen meg régen a telefon, szóval lehet, hogy találok még rajta. Tényleg 7 oldalra lehet widgeteket rakni, és lehet mindegyikre akár egyet-egyet is, vagy hagyhatod őket üresen is, emellett az oldalak sorszámát is meg tudod változtatni. Összességében a mobilnak szerintem csak pozitívumai vannak, hihetetlenül gyors és nagyon sokat tud, én örülök, hogy ezt választottam.

2011. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj de jó hogy írt valaki!! Pont ilyen válaszra gondoltam ami saját vélemény és nem netes oldalak!! Köszönöm szépen, nagyon hasznos volt a válaszod!! Szerintem én is megfogom venni!!:)) Még 1x köszönöm!!:)
2011. jan. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!