Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem galaxy s-t....

Nemrég vettem galaxy s-t. Válaszolsz 2 kérdésemre?

Figyelt kérdés

mobilkvartett 3000 díjcsomaggal vettem. van nemtudom mennyi lebeszélhetőség..ezt ugye 30-as, 70-es számokkal is lebeszélhetem?


hiába állítom be h magyar qwerty legyen ugyanúgy angol. csak a hagyományos bill-el tudok ékezetet írni..pedig le is töltöttem egy magyar qwerty-t és így sem jó. mitcsináljak?


2011. jan. 21. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az előfizetési díj az minden irányba lebeszélhető.

Milyen magyar qwerty-t töltöttél le? Mert az Any soft keyboardhoz kell az alap program és a magyar kiegészítés. Ha be van állítva minden akkor menj egy olyan helyre ahol tudsz írni (pl. sms, vagy a böngésző keresője) itt ha hosszan nyomod a kijelzőt előjön egy menü ahol az Input method opciót válaszd ki. Itt már ki tudod választani, hogy melyik billentyűzetet használja íráskor.

2011. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A qwerty-n úgy tudsz ékezetest írni, hogy hosszan nyomod a betűt, felugrik egy lista. Pl e betűt megnyomod, felugrik, hogy e é ë stb.
2011. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!