Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » N95 vagy HTC Touch Diamond?

N95 vagy HTC Touch Diamond?

Figyelt kérdés
Igazából én mindenre használom az n95 öt, zene film, net, gps, kamera, és amire még lehet!nem ismerem a wondows mobile-t de nagyon bejön ez a Touch Diamond!Nem tudom hogy megérné e eladni az n95-öt!70ér már láttam htc-t de nem tudom!Válaszotokat előre is köszönöm!
2009. febr. 1. 20:18
 1/3 anonim válasza:
IGen kevés dolog, amiben a HTC ütősebb. Nem írod, hogy a 8 gigás N95-öd van-e, de én inkább programok terén néznék körül. A HTC gépek nagy hátránya, vagy előnye, hogy ceruza kell hozzá. Magyarul kétkezes. Ez nem iphone. A kezelőfelülete hiába szebb, és tényleg szép a menüje, meg guszta az egész na.:) De használat közben sokat kell alkudni..:( Nekem 2 hónapig volt. Nem ajánlom, bár biztos van akinek bejön. Bővebben szívesen mailezek.
2009. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vannak olyan programok, amik megkönnyítik a használatot. Akár egykézzel is lehet kezelni ! Ceruza nélkül! WinMo -ra van a legtöbb program. Ezért népszerű
2009. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a HTC-t ajánlom. Szerintem gond nélkül lehet egy kézzel benne navigálni, bárhol. Kissebb is mint az n95, és nagyobb a processzora. (n95 330 MHz - HTC 528 MHz)
2009. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!