Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok Apple iphone...

Hol találok Apple iphone 4-hez magyar használati kézikönyvet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
őszintén remélem, hogy sehol...
2011. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
mármint, ha már egyszer magyar nyelvű menü is van rajta, és nem tudod kilogikázni, hogy mi hol van benne, akkor neked az nem való...
2011. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok fiam! Szép nevelést kaptál!

A telefon még nincs meg te idióta, szombaton veszem kézbe (Németországból rendeltem). Borzalmas, hogy mennyi rossz indulatú, modortalan ember van ezen az oldalon.


40 éves Nő

2011. jan. 13. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de én nem ismerek magyar kézikönyvet.De ha valamit esetleg nem tudnál, ajánlom az www.iworld.web4.hu oldal szerkesztőséget, illetve e-mailjüket, nagyon rendesek és segítőkészek(Nagyon hamar tudnak válaszolnak, és eddig bármit kérdeztem(iPod, iPhone, MacBook-ról, esetleg a MacOs X-ről)mindre tudtak választ!:-)
2011. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul linkeltem: iworld.web4.hu/
2011. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az oldalt! Remélem nem lesz szükségem rá. :)
2011. jan. 13. 16:53
 7/11 bp1985 ***** válasza:
Magyar leírást sem ad az Apple? Csodálatos. Nekem sem magyar a htc-m, de ahhoz legalább adnak leírást. Amúgy ha azon az igénytelen ios-en nem tudsz kiigazodni, akkor tényleg add el.
2011. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az agyamat eldobom, mennyi .... szól hozzá. Nem tudom még, hogy kapok magyar leírást vagy sem, jár hozzá vagy sem, Németországba veszi meg nekem valaki ...., hosszú.

Valószínű semmi gond nem lesz a kezelésével, de azért megkérdeztem .... húúúúú. Olvass figyelmesebben, ha már van annyi eszed, hogy hülyének nézz egy ismeretlent!

2011. jan. 13. 20:14
 9/11 anonim válasza:
2011. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megkaptam az email-t és nagyon szépen köszönöm neked, hogy elküldted!
2011. jan. 14. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!