Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a mobilomat, mit...

Ellopták a mobilomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már feljelentést is tettünk, de még mindig nem történt semmi. Ez 10 napja történt, de még nem hívtak be kihallgatásra, pedig azt mondták majd be kell mennem. Egyik ismerősöm azt mondta, fogjam a gyártási számot és járjam körbe a környékbeli gsm boltokat. Lenne értelme ? Mit csináljak? Nagyon szeretném visszakapni, két éves részletre vettük és karácsonyra kaptam.
2011. jan. 12. 22:51
 1/10 bp1985 ***** válasza:
66%
Milyen telefon volt az? Kihallgatni akkor hallgatnak ki, amikor bemész feljelentést tenni. A feljelentésnek pont a kihallgatás a lényege. Amúgy vaterán nézz körül, meg talán a gsm bolt is jó ötlet, bár ott elég meredek kirakni a vitrinbe, h eladó. Letiltattad már mindhárom szolgáltatónál? Azt tedd meg, ha nem tetted meg. Az, hogy meglesz, kb 0,001% esély van rá. Nem fognak mindenkihez odamenni a rendőrök, hogy hé te, mutasd a telefonodat.
2011. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
Peti válasza: Elméletileg a sündőrség a cellainformációk alapján betudná mérni, hogy merre jár a telefon, csak az a baj, hogy nem csinálják. Gondolom drága az eljárás, vagy a franc tudja.
2011. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos ezt a telót buktad... .
2011. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
IMEI szám minden telefonnk van. Telefon nyomkövető is van minden telón, és remélem be van nálad kapcsolva . :S
2011. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nokia c6 00. azt mondták majd később még behívnak, mert hétvégén mentünk. Miért kéne minden szolgáltatónál letiltatni? Csak a saját szolgáltatónknál tiltattuk le.
2011. jan. 13. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? 12? minek neked ilyen telefon, ha vigyázni se tudsz rá?!
2011. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
IMEI-t letiltattad a szolgáltatónál?
2011. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy lopták el?

Érdekes nekem 10 éves korom óta van mobilom és most vagyok 20 és még nem lopták el soha.

2011. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok 10 és felkurhatod magad(L) segítségért jöttem és nem azért, hogy lebasszanak. egyéni szoc probléma ha felelőtlen is lennék nem az a téma. kettő, jó rendben, igaz nem voltam elég felelősségteljes, de egy házibuliban voltunk, kevesebb mint 10en és úgy látszik nem kellett volna megbízni olyan emberekben, mint akikben tettem. ez van, hülye vagyok. DE segítség kell és nem lebaszás.
2011. jan. 14. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem, hogy nyomoznának utána. Ha letiltattad az IMEI-t, legalább nem olyan könnyen tudják használni majd.Nálam a Samsung nyomkövetőnek köszönhetően visszakerült a telefonom.
2011. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!