Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ellopták vagy elhagytam...

S.e.k kérdése:

Lehet ellopták vagy elhagytam Sony Ericsson C510 mobilomat be lehet mérni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Belehet.Imei
2010. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Be lehet. A rendőrségen, ( ha bejelented, hogy ellopták) el fogják kérni az imei számot.

De Lóf.szt sem csinálnak, majd kb. 2-3 hónap múlva kapsz egy értesítést, hogy a telefon körözése megszűnt. Ennyi.

Hidd el, nem éri meg elmenni a rendőrségre, jegyzőkönyv...meg ilyenek. Aztán még azt éreztetik, hogy a te hibád az egész. Az enyémet is ellopták egy szórakozóhelyről...táskástól mindenestől. Ott helyben kihívtam a rendőröket, hátha tudnak tenni valamit. Nem kellett volna...rendőrautóval vittek el, hajnalban...hogy márpedig most rögtön fel kell venni a vallomásomat. Ott ültem az őrsön 3 óra hosszát...csak reggel mehettem haza. K.rva jó volt. Utána (mivel nem vagyok az az ember aki mindenhova magával hordja a telefonja imei kódját - ezért is jól lecsesztek, hogy milyen felelőtlen vagyok) másnap vissza kellett mennem...akkor megint másfél óra. Valószínűleg a tiéd sem lesz már meg.

Bocs az offért....csak azért írtam, hogy az aki egyáltalán tudna neked segíteni ez ügyben...az nem fog. Azért sok sikert!

2010. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy lehet az bemérni belehelni betudnám ha megvolna am meg maaarha vicces beszarok rajtad te utolsó
2010. júl. 19. 19:23
 4/7 A kérdező kommentje:
sorry utolso előtti
2010. júl. 19. 19:23
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen köcsög zsaruk
2010. júl. 19. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Az IMEI-számodat meg tudod nézni a telefon dobozán amiben vetted, általában 3-4 tapadós címke van belőle.

Egyet beleragasztanak a telefon akksija álá.

Egyet megtart a bolt ahol vetted.

Egy vagy kettő meg marad a telefon dobozán.

A legkönnyebb megoldás hogy megtudd a telefonod IMEI-számát (ha megvan még,) beírod készenléti üzemmódban hogy *#06# [csillag-gomb,kettőskereszt-gomb,nulla,hat,kettőskereszt-gomb]. Ez a kód MINDEN fajta telefonhoz jó. Még a Windows Mobiloshoz is a Samsunghoz sőőt még az LG Motorola meg még az EmporiaTaLK-hoz is!!! Pedig az utolsó az egy extrém teló, nézd meg.

Egyébként csak elvileg tudják bemérni hogy hol van. Amit kiír a telefonod (ha olyan fajta) Hogy pl.: Pécs, Salgótarján, Budapest, Budapest WESTEND... meg ilyenek.

2010. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te írtad azt, hogy belehelni. Bár lemodizták.
2010. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!