Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-ről vélemények?

Iphone 4-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-11 21:11


Egyrészt nem megy el, nekem összesen 1 csík ment le pedig sokat próbálkoztam vele akárhogy fogtam 2 kézzel ökölbe bárhogy, mégsem ment le.

A sárgaság meg azért jelentkezett mivel még a ragasztó nem száradt meg rajta.

2011. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
...a szart fogpiszkálóval ki lehet tűzdelni, hogy süninek állitsuk be, de attól még szar marad... (a szememben és minden normális felfogású ember fejében)
2011. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55% de nagyon nagyot kamuzol ^^
2011. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
nekem nagyon tetszik, aki fikázza azért fikázza mert nincs rá pénze hahaha
2011. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Van akinek az iphone tetszik van aki a nokiára esküszik és stb… Nokiában és androidok telefonokban is van hasonló árfekvésű. Ettől kezdve mindenki azt vesz amit szeretne. Használt iphone is van jó áron és jó állapotban. Az iphone nem is azért lett olyan népszerű mert hihetetlen jó (mondjuk megjegyzem tényleg jó) hanem egy márka és ezt kell megfizetni. Olyan mint divat ott is vannak márkák amiknek kiugróan magas az áruk mégis van olcsóbb, minőségben hasonló egyéb termékek. Nem kell fikázni egyik tábort sem. Mindegyik jó (az olcsó android és nokia nem ..)!
2014. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Joell ***** válasza:
presztizs kinezet anyaghasznalat az mai napig jo.telozni sms re is jo..netre mar annyira nem se modemkent meg lazan jo...kamera mar gyenge....aki egy egyszeru almat akar 20000 alatt az 2017-18 ban is vagyen 4 et...a4s is hasonlo.picit jobb kamera de semmi mas.az 5 meg hasznalhato barmire,de ha a divetot koveted minimum 5s,vagy 6.
2017. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!