Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-ről vélemények?

Iphone 4-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem mondok semmit, mert azonnal leordítanak a fanboyok hogy csóró vagyok, még nem fogtam a kezembe iPhone-t, ha használnám öt percig, rájönnék hogy milyen istencsászár, meg amúgy is hülyeségeket beszélek, mert az iPhone a legkirályabb, és ez megmásíthatatlan tény!

Röviden: Ha fizetnének, sem; hasonló kategóriában inkább Desire (vagy Desire Z, vagy Desire HD, ízlés kérdése), vagy valami hasonló androidos telefon.

2011. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 varazslojancsi válasza:

én még csak jót hallottam róla, bár nekem méretre túl nagy:S

de itt elég olcsón kínálják: [link] lehet benevezek egyre:D aztán megírhatom a személyes tapasztalomat is XD

2011. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
akármi is ez, ez nem egy iPhone... :D
2011. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem desire hd-m van. (Ismerősömnek pedig iphone, eztér jol ismerem az is). Szerintem sokkal jobban megérte a desire hd. (jobb kamera, nagyobb kijelző jobb a videoknál, nem kell rá jailbreak stb. De te döntésed. Nekem is nagyon tetszett először az iphone, de aludtam rá párat és htc mellett döntöttem. És szerintem jol döntöttem, ez a lényeg, bárki is hurrog majd le ezért.
2011. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Túlárazott termék, amely az árát messz nem éri meg. Ien téren a legjobb a Galaxy S. Főleg a SuperAMOLED miatt, amely utánlehet olvasni mint a htc és mind az IPhone rajongók részéről. Ha ideadnának nekem egy IPhone-t, akkor is eladnám...
2011. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bp1985 ***** válasza:
53%
Volt 3gs-em, lecseréltem hd2-re. Tesómnak van 4, szídja is magát, amiért megvette. Ha telefont akarsz, akkor htc, vagy galaxy s, ha pedig egy 200.000-es játékszert, akkor IPhone. Az egy dolog, hogy túl van árazva, meg teleszemetelve mindenféle játékkal, de pl az állítólag karcmentes kijelző is egy nagy kamu, csak beetetésre jó. Tesómé 3 hónapos, és karcos. Ennyit róla. Állítólag törhetetlen is, na, azt is megcáfolom. Ott az oprendszere, ami jailbrake nélkül semmit nem ér. Amíg egy IPhone user odáig eljut, hogy a bluetooth-on küldjön valamit egy nokiára, addig én beállítottam egy szervert a htc-ről kompletten. Persze nem istenítem a htc-t, de többre tartom, még úgy is, h winmobos, mint az IPhone 4-et. Ja, és a koppintásról meg annyit az IPhone usereknek, hogy a htc már 1 évvel az IPhone 4 előtt 1ghz-es cpu-t rakott a hd2-be. 3gs-t megette reggelire az hd2. Utána lehet nézni. Ha ilyen 80-90 ezerért adnák, talán vennék, bár nem, mert nem tudnám használni.
2011. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy igaz leirást olvashattunk. Ezzekkel miért nem verik a nyálukat az IPhone fanok?? Meg azzal, hogy teljesen elmegy a térerő ha mindkét kezeddel fogod oldalt, vagy azzal h a wifi hamar ráolvad az adatlapra vagy azzal h több millió készüléken jelentkezett felül a képernyőn a besárgulás...MARHASÁG OLYANT VENNI!!!
2011. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én nekem a hazai kiadás első napja óta 32 gigás 4 esem van és soha nem volt vele semmi problémám csak ajánlani tudom. Az előző kommentekre, egy telefon nem arra van, hogy dobálják, ha már értéket veszel vigyázz rá. A programok tökéletesen működnek és rengeteg hasznos program mellett kiváló játékok vannak. Ha bármi kérdésed lenne írjál, szívesen osztok meg tapasztalatokat.
2011. jan. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én kb 2 honapja használok iphone 4-et. az ellött desire. és az iphone sokkal jobb.
2011. jan. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt Iphone 4 de nagyon gáz volt ezért vettem egy LG GS290-et, sokkal jobb, nem kell rá Jailbreak és szebb is.
2011. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!