Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a Samsung telefon...

Nem működik a Samsung telefon a számitógépemen, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Amikor fel akarok csatlakoztatni a Samsung telefonomat a számitógépemre, nem érzékeli, viszont anyum sony ericssonját már igen, mit kéne tennem??
2011. jan. 8. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg elcserélni anyuval a telcsit,hm ?
2011. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hiányzik egy Samsung driwer a gépedről. Nézz utána itt:

[link]

2011. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elcserélni?? Megkérem a sok degenerált boszket tartsa meg magának a véleményét. Hiányzik egy társitó program, amelynek az elöbbi nagyon megfelel. Sz én Sony Ericsson-omat sem ismerte fel legelöször, mig nem töltöttem én is egy hasonló programot. Az egyszerübbeket a gép felismeri, de már a komolyabb telefonoknak társitó program kell!!
2011. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A samsungon állítsd be előbb a számítógépes kapcsolat típusát.


Beállítás

Telefon beállítás

Számítógépes kapcsolatok

o Kérdezzen a csatlakozáskor (rákérdez a csatlakozáskor mit szeretnél)

o Samsung PC studio (ha van a gépre telepítve ilyen nevű program, avval kapcsolódik)

o Médiatár (A médiaplayer segítségével lehetne rámásolni média fájlokat, de ez nem minden esetben működik megfelelően)

 Háttértár (ez a telefonba helyezett kártyát éri el, mintha csak egy pendrive lenne. Érdemes a telefonon a fényképezőt úgy beállítani, hogy a kártyára fotózzon, és ezzel a módszerrel csak átmásolod a kártyáról. De zenét és egyebet is ezzel a módzerrel másolhatsz legegyszerűbben)

2011. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Gondolom s5230. Annak a gyári cd-je nem is fog menni. A netről kell leszedni, de azzal is fog fagyni.
2011. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem írtam le hogy, furcsa mód a házban lévő összes USB érzékeli a telót még a DVD is, kivéve ezt a gépet, és ez is azt csinálja hogy érzékeli a telót de összesen 1mp-ig majd megint egy mpig nem, majd megint 1mp-ig igen majd megint 1mp-ig nem :S
2011. jan. 8. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
A pc előlapi csatlakozóval előfordul ilyen, csatlakoztasd hátra a gépbe.
2011. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hátul sem működik :S
2011. jan. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!