Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon a...

Szerintetek jó telefon a nokia c 3 00-ás? Van ilyene valakinek?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem meg,és holnapután fog megérkezni ez a teló,de ha vkinek van ilyene akk írja már le a véleményét,mert jó lenne tudni hogy érdemes volt e megrendelni =)
2011. jan. 3. 17:35
 1/4 anonim válasza:

én nagyon szeretemD: december elején kaptam:D

jól fényképez.. kicsit lassú. de tűrhető:D:D

wifi .. van benne minden :D én imádom :D

mondjuk én élek halok az iylen széles qwertys bunkó telefonokért :D:D

majd megszokod rajta az sms írást is :D..

ha van még valami konkrét kérdésed akkor rögtön válaszolok :D

2011. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jíííí köszi :)) bunkó telefon háhá XD am milyen színben van neked? oylan édesen leírtad hogy máris sokkal jobban várom ezt a telót*-* köszii mégegyszer! :D
2011. jan. 3. 21:45
 3/4 anonim válasza:

nincsmiit:D én nagynehezen megtudtam szerezni iylen arany színűben nekem a többi szin nem nagyon jött be :D:D

de én imdom a wertyseket.. ésésés... ez kerül oylan elérhető áron mert a többi nokia kb 80 e környékén blackberry szintén.. meghát 16 éves vagyok

meg érted az embernek ugylegyen ilyen komoly mobilja ha mitomén melete van egy lasocte cipö egy luiviton táska egy mexes kabát meg minden egy felnötnek akor aztmondom h oké de aki iylen kis átlagos nem szakadt hanem azért szinvonalas de aniyra nem azoknak nem.. én gáznak tartom ha valaki nem nagyon van a topon pénzügyileg.. de azért gyüjt tizenéves fejjel h nekik black berryje lesz.. tehát.. érted:D ezek meg elérhető áron voltak :D

2011. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
wihíí nekemis arany van mostmár :) ahh imádom:D csak először nem találtam rajta h hol van a galéria,és most átom,h új témát se lehet rá le tölteni..:/ de mindegy szeretem nagyon.Viszont még 1 kérdés :D Hol lehet a zene hangját változtatni? És mégegy :D Rátettem a fészbukot,de kiír vmit,hogy nem tudott kapcsolatot látsíteni v mittomén :S miért lehet ez? köszii=)
2011. jan. 5. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!