Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van az iPodomnak?

Mi baja van az iPodomnak?

Figyelt kérdés

iPod 4g 8gb-om van és homályos a kép amikor felrakom a gépemre,amikor ugye fényképezek akkor olyan,mintha jó lenne de a gépen már homályos,de viszont amikor sötétebb helyen vagyok akkor látszik,h szemcsésebb a fényképezésnél a kép,mint amikor világosabb van (lámpa fényre gondolok szemcsésedésnél)

Hol tudom beállítani,h szebb képeket csináljon vagy ezen nem tudok állítani semmit,mint egy telefonon?


2011. jan. 2. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
macro?
2011. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok hozzá...az mi? :$
2011. jan. 2. 22:28
 3/8 anonim válasza:
pixel hibás :)
2011. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azzal mit lehet csinálni? :S
2011. jan. 3. 07:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem éjszakai módra van állítva,azért szemcsés...
2011. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol tudok rajta bármit is állítani,mert nem tudom? :S
2011. jan. 3. 11:44
 7/8 anonim válasza:
Használati utasítás! :)
2011. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

videót jól tud felvenni a 4g, de képalkotásban nagyon lebutították, hog ne legyen konkurenciája az iphone-nak. olyan 0,3 megapixel körüli a felbontása a vele készült képeknek. az iphone-é 5 megapixeles.

szóval szerintem az van, hog olyan "kis" feületen jól mutat a kép, de amint gépre pakolod, akkor elveszik a varázs. ez amúgy a legtöbb gyengébb fényképezővel rendelkező telefonnál is így van.

2011. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!