Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell bluetooth-on...

Hogyan kell bluetooth-on képeket és/vagy zenéket küldeni a Sony Ericsson Xperia X10 mini pro telefonnal?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem de sehol sem találtam. Segítsetek!
2010. dec. 29. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ennek az oldalnak a segítségével próbálkoztam, de nekem nincs Bluetooth gomb még akkor sem ha be van kapcsolva. :S:S

2010. dec. 29. 19:04
 2/7 anonim ***** válasza:

én úgy tudom ezen a telefonon nincsen blutusz.... pont ezért nem veszek ilyet pedig nagyon tetszene

de lehet hülyeséget bezsélek

2010. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De van bluetooth mert be lehet kapcsolni. Most frissítettem a szoftvert 2.1-esre. Állítólag így majd tudok küldeni képet vagy zenét. De most egyenlőre be sem tölt. :S Csak kiadja az órát, de nem tudok a menübe vagy akárhova máshova menni :S
2010. dec. 29. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Áh megoldottam :D
2010. dec. 29. 21:39
 5/7 anonim válasza:
2.1re frissíted az androidot és onnantól könnyi mint állat:D
2010. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 1# xperia 1# válasza:
letöltesz az android marketről egy olyan progit hogy bluetooth file transver és azzal lehet mer nekem x8-am van és én is úgy töltöttem le
2011. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jah nekem is ez a problemam ha majd vki tud vmi hasznalhato okossagot akkor szoljon:P
2011. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!