Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 telefonnál ha...

Samsung S5230 telefonnál ha saját csengőhangot állítok be, akkor híváskor halkan kezd csörögni, és csak kb.2 mp után hangosodik fel megfelelő szintre. Hogy lehet ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 14:31
 1/5 anonim válasza:
sehogy
2010. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menü -> Beállítások -> Telefonprofilok -> Tárgyalás/Normál/... (amelyikbe vagy) -> Hívásjelzés típusa -> (itt gondolom neked vagy a rezgés és hangosodón vagy a rezgés, majd dallamon van) rezgés és dallamot válaszd!
2010. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az van kiválasztva :(
2010. dec. 31. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg most h így megnéztem nekem is 2mp múlva hangos, halkan kezdi, de én nem is veszem figyelembe. Miért baj, egyébként? :)
2010. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy: mert kíváncsi vagyok, meg lehet-e oldani,

Kettő: egy remek részlet egy dalból, aminek minden szava számítana.

2011. jan. 1. 03:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!