Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok egy névhez egy...

Hogyan tudok egy névhez egy csengőhangot rendelni? Motorola defy)

Figyelt kérdés

Tegnap vettem, ez az első okos telefonom, és kissé elveszett vagyok, sehol nem találom, hogy hogyan kell névhez zenét csatolni, pedig fontos lenne számomra. a segítséget köszi előre is.

Van már csengőhangos mappám, de ott csak egy általánosra tudtam használni, vki lépésről lépésre...


2011. szept. 24. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefonkönyvön belül, a név beállításainál tudsz csengőhangot rendelni hozzá.
2011. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké, de ott hol?

képet, meg minden vackot be tudtam állítani, de ringtones-t nem találok hozzá

2011. szept. 24. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a kontaktot, és ne a szerkesztésre menj, ahol a kép is van, hanem az opciókra.
2011. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike, megtaláltam, a legalján volt egy sor, ott kellett "elfordítani" a valamit és még volt egy csomó minden, azért köszike a segítséget, kissé még béna vagyok, majd belejövök :-)
2011. szept. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!