Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót ajánlotok?

Milyen telót ajánlotok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. lehetőleg rózsaszínben kelllene vmi,de ez nem feltétel.olyan 45 ezret tudék rászánni.lehetőleg tudjon filmet is lejátszani és kis csajszis legyen.jahh..és lehetőleg csúsztatható. mit ajánlotok? nem baj ha kicsit több mint 45 ezer :)
2009. jan. 24. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nokia 7373

[link]


Nem ismerem a telefont, de sztem jó lehet! :)

2009. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

LG shine - is van rózsaszínűben :)

[link]

2009. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Samsung SGH-D900i


[link]

2009. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
lg shine-nal csak az a baj, hogy nem lehet szgéphez csatlakoztatni...amúgy nekem is olyan van, csak nekem ezüstben...
2009. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nokiának sok féle van :P pl: 7373 (bnőmnek ilyen van), nekem a 7390 jön be, de nem szeretem a Nokiát! Akkor Samsungnak van nagyon sok féle telója rózsaszín, de sztem, ha beírod google-ba, hogy pink mobil, vagy rózsaszín mobil kidob, egy csomót! Amúgy én rózsaszínt szeretnék méghozzá Sony Ericsson w595-öt, de még nincs nálunk :'(! Jah Sony Ericsson-ba is vannak :D! Nem tudom, hogy szögletes telot vagy kerekítettebbet szeretnél,vagy van e kedvenc gyártód. Sztem nézz szét a google-ban :D!
2009. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
nekem LG Shine-nom van,meg még 2 ismimnek is,és csak a a baj van vele.sztem olyan ne válassz...persze ez személyes vélemény..
2009. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

szija.:D nekem volt mindeféle telom,de jobb ha Sony Erisscont választod. Nokia,samsung nagyon rosszak! vagyis nekem bénák! :)

szerintem sony errisont vegyél,jobban jársz!!!!

majd én is olyat veszek:D

volt nekem sony erisson W300I nagyon jóvolt.

belefért 500 kép, 20 db zene ...

nagyon szerettem,de már visszaakarom cserélni arra.

2009. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is lg shine van,én tudom csatlakoztatni a sz.géphez.Szerintem nem rossz teló.
2009. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
D900i-re megy a pont! ;) Nekem az van és szerintem nagyon jó kis teló. És megéri az árát!!! T-Mobile-nál már asszem karisan 25000 huf csak. Filmet tudsz rá konvertálni progival hamar, elég szépen le is játsza, szép képet csinál, stb... nekem bevált :)
2009. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!