Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Blade vagy SE x8?

Zte Blade vagy SE x8?

Figyelt kérdés
ez a két telefon közül nem tudok dönteni, bár még az x10 mini pro-ba is gondolkodok de inkább ez a két telefon között gondolkodom. Szerintetek melyiket válasszam?
2010. dec. 23. 18:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
rendben, köszi, am ezáltal gyorsabbak is?
2010. dec. 24. 15:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Érezhető gyorsulás nincs (bár én alapból egy gyors ROM-ot használok), de a RAM-nak nem is igazán ez a feladata.

Most ha kinyomom az Angry Birds-t (roppant memóriaigényes játék), és csinálok akármit, fél óra múlva ugyanolyan állapotban találom, mert nem volt szükség rá hogy kilője. Akkor lövi ugyebár ki, ha szüksége van helyre, egyébként elvan a memóriában, nem eszik semmit. Ennyi előnye mindenképpen van a dolognak.

2010. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nekem ZTEm van és semmilyen mondom SEMMILYEN hibája nincsen hibátlan!
2011. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Zte-t ne vegyél mert nem gyártanak hozzá külön alkatrészt és ha elromlik b@szhatod.Rakj hozzá 1 kicsit és galaxy ace de inkább defy!Nekem ace tesómnak defy van.Annyibal jobb amennyivel drágább
2011. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!