Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet rendesen nokia...

Hogy lehet rendesen nokia 5230ra rá rakni a pengetőt?

Figyelt kérdés

Tuti én vok a béna de beleaksztom rárakom a hátlapot és a hátlap ott nem illeszkedik rendesen vissza.

Hogy kell?

Köszönöm.


2010. dec. 22. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a pengető?
2010. dec. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pengetőt a gitárosok szokták használni, hogy meg pengessék velük a húrokat, és újabban a nokia xpress mobiljaihoz is adnak, hogy mindenki lássa, hogy húde nagyon zenetelfonnal van dolgunk! még jó hogy nem dobverőt kell rátenni!


amúgy a válaszom az hogy: igen béna vagy, de ha elég sokat próbálkozol akkor sikerülnie kell! én nekem is hónapokba telt míg már jól tudtam gitározni, szóval nem a pengető a hülye.

2010. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát, ha a képernyő veled szembe van akkor a teló bal oldalán lesz egy kis lyuk (alul)leszeded a hátlapot, átdogod a madzag vékonyabbik végét a lyukon és ott a lyuknál lesz egy kis pöcök... ... na, oda akaszd be és mehet vissza a hátlap... és tádááámmm... kész van a pengetővel ellátott csuklópánt! :D Remélem érthető voltam...
2010. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez de alap dolog..xD
2011. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azota már megsincs a telefon de azért köszönöm utána énis megtaláltam rajta a lyukat...
2011. jan. 3. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!