Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800-t lehet érintőpálca...

Nokia 5800-t lehet érintőpálca nélkül is rendesen használni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy amelyik mobil mellé érintőpálcát adnak, az rosszat sejtet.
2011. aug. 13. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon. pl írni biztos, hogy nem lehet nélküle. de a haverom még a menüben is használta mindig. gagyi rezisztív kijelzője van
2011. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmiféle rosszat nem sejtet, az rezisztív érintőképernyős és nem az égig magasztalt kapacitív.

Nekem 3 évig volt, semmi bajom nem volt vele, ma kapacitív van, jóval nehezebb még a 3,5-os képernyőn is a hozzá képest nagy ujjammal (mert a nyamvadt a "ceruzát" működésmódja miatt nem látja) irogatni. Visszasírom a régit, bár tudom a kapacitívra is van "ceruza", de nincs helye!

És azt még lehet ujjal is használni, igaz a méretek miatt nem könnyű, de megy!

2011. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jajj mert nem x8-at kell venni, ha nagy az ujjad! az meg gáz, ha visszasírod, mert ultra gagyi. mindenre 20-szor rá kell nyomni, mert nem érzékel semmit, meg tetű lassú. már akkor is szarnak láttam egy iphone után, mikor megjelent. Most meg legalább 600-szor szarabbnak látom, hogy androidos 1ghz-es és kétmagos telókkal is dolgoztam.
2011. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 15:54-nak..

Akkor Neked rossz volt a készüléked.

Az enyémhez, 2 évig használtam, elég volt hozzáérni (ha más kezébe adtam, rá kellett szólni, hogy ne BÖKÖDJE, mert ez ÉRINTŐ képernyős), gyors volt, bár ennek már a "vas"hoz és nem az érintőképernyőhöz van köze.

Rossz készülékből ne vonj le következtetést, miért nem vitted szervízbe..

2011. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem soha nem volt szerencsére. rohadt sokkal találkoztam és egyik sem volt hibás. csak előtte volt tapsztalatom az iphone kapacitív kijelzőjével és egy hatalmas fos volt hozzá képest az 5800-é. ennyi. neked ha lenne tapasztalatod normális kijelzőkkel és telókkal már te is rögtön röhögnél rajta, hogy jónak és gyorsnak tartottad az 5800-át.
2011. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem az 5800-ról, hanem az érintőképernyőről, mint beviteli eszközről beszéltem, az önmagában az én tapasztalataim szerint (3 féle ETEN PDA, 2 féle navigátor volt/van évek folyamán) tökéletesen használható volt.

A NOKIA meg olyan amilyen, mostanában talán "elromlott"..

2011. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de a rezisztív panelek között is van minőségbeli különbség. van az ultra érzéketlen gagyi (használhatatlan), ami az 5800-ban van. és van a jobb minőségű, amit egyesek akár össze is téveszthetnek a kapacitívval pl: lg optimus gt540


akkor neked szerintem egy jobbal volt dolgod. de még a legjobbak is messze elmaradnak a kapacitívoktól.

2011. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tapasztalt teszter se tudta normálisan kezelni:


http://www.youtube.com/watch?v=tljuS-ZNuzE&feature=player_em..

2011. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!