Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n97 problémák. Mindenkin...

Nokia n97 problémák. Mindenkinek ilyen sz@r? (többi lent)

Figyelt kérdés
1éve van meg a telefon. A műanyag recseg, ropog, a szoftver eszméletlenül lassú, rengetegszer befagy.(már próbáltam hard resetet is) A hangszórója (amelyiket telefonálás közben használunk) nagyon halk. Ha pl. egy autó elmegy mellettem az úton már nem hallok semmit. Ha lezárom a billentyűzárat nagyon sokszor ujra kivilágosodik a képernyő és addig világít még ujra le nem zárom, stb... Hihetetlenül idegesítő telefon... senkinek sem ajánlom!!
2010. dec. 20. 22:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem is N97-em van. Lassú, lefagy, magától újraindul, a szám mellé vagy kiírja a hívó nevét, vagy nem (néha csak a számot írja ki, holott benne van a telefonkönyvben.) Sokszor csinálja hogy a friss fényképek az újraindulás után törlődnek. 4 Gb adat van rajta ami ténylegesen foglalja a területet mégsem tudom elérni. Számítógépről lecsatlakoztatás után nem lehet feloldani a billentyűzárat, csak az aksi kivétele segít. Hirtelen ennyi jut eszembe, de lehet lenne még.. botrányosan sz@r!
2012. jún. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem is van egy n97 minim és ugyan olyan szar mint ahogy leírtátok....

Lassú akad befagy kikapcsol újraindulmagátó a frissképeket néha elmenti néha nem félóra után fel tudok menni wifi-re de 10perc után ledob nekem egyszer csak átváltott román nyelvre és a magyar eltünt a francba.

Sokszor nem tudom felvenni.... Stb

Nagyon rossz telefon mellényúlt a nokia csak az a baj h közel 100.000.- be került...

Tudtok v mit javasolni mit lehet csinálni vele?

Vigyem vissza a t-mobilnak 2éves múlt gari nincs már rá tehát fogalmam sincs....

2013. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!