Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n97 problémák. Mindenkin...

Nokia n97 problémák. Mindenkinek ilyen sz@r? (többi lent)

Figyelt kérdés
1éve van meg a telefon. A műanyag recseg, ropog, a szoftver eszméletlenül lassú, rengetegszer befagy.(már próbáltam hard resetet is) A hangszórója (amelyiket telefonálás közben használunk) nagyon halk. Ha pl. egy autó elmegy mellettem az úton már nem hallok semmit. Ha lezárom a billentyűzárat nagyon sokszor ujra kivilágosodik a képernyő és addig világít még ujra le nem zárom, stb... Hihetetlenül idegesítő telefon... senkinek sem ajánlom!!
2010. dec. 20. 22:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ha sötétben vakuval fotózok vele a kép fele full fehér lesz, ha valami mást csinálok vele (pl net), közbe zenét hallgatok, akkor néha működik a hangerő szabályzó gomb, néha nem. (attól függ milyen kedve van)
2010. dec. 20. 22:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Nokia N97 mini is ilyen lenne ugyan ?:S
2010. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
n97 miniről nem tudok semmit... remélem nem...
2010. dec. 20. 22:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát igen.Nokia alaposan mellélőtt 1-2 telefonjával,az n97-tel különösképp.
2010. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja, és még régebben a zsebemben volt a teló +aprópénz, 1óra mulva kivettem a zsebemből a mobilt és a képernyő full karcos lett, egyszerüen irtózok már a képernyőjéhez hozzáérni... a cseréje drága lenne nem? :S
2010. dec. 20. 22:55
 6/12 anonim ***** válasza:
bnöm barátjának ilyen van neki is kb egy éve de neki semmi panasza sincs rá. Meg elég hihetetlen, hogy a nokia így mellé nyúljon. Sztem a tieddel van vmi.
2010. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezek a mai érintős nokiák már nem versenyképesek, ezeket több teszt oldalon is írják és több tapasztalatot is olvastam róla...én személy szerint sosem voltam oda a nokiákért, ma meg már pláne nem...volt már a kezemben n97 mini, ami állítólag felsőkategóriás telefon, de esküszöm az én középkategóriás lg gt540 optimusom mellett eltörpül...csak annyit tudok javasolni, hogy legközelebb ne vegyél nokiát:D...legalábbis értőképernyőset
2010. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem e75ös telefonom van, az is nagyon lassú, már mindent kicseréltek rajta, azt mondták, hogy annyit tudnak tenni, hogy minden egyes alkalommal amikor valami kicsi gond van vele irány a szervízbe és egyszer csak majd a sokadik szervíz után lehet kérvényezni, nem tudom pontosan hogy azt, hogy másik ilyen árú Nokiát adjanak, vagy pénz visszafizetést kapj, de valamit lehet akkor csinálni. Szóval járj minél többet szervízbe, ez a lényeg :)
2010. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen, ez tényleg ilyen szar. én speciel dobhatom is ki a kukába.. letört a billentyűzár feloldó pöcköm.. N97 én így szeretlek(N)
2011. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 balazs00xx ***** válasza:

nekem is egy fos...

újraindul, kikapcsol, sípol ,befagy, stb..stb..

fos

2x volt szoftvercsere.. és ugyan olyan sz.r maradt...

2011. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!