Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telot valasztanad?...

Melyik telot valasztanad? Nokia N8-at, vagy HTC Desire-t?

Figyelt kérdés
Mindketto tetszik,es en nem tudok valasztani.Az is lenyeges,hogy a Nokia Symbianos,a masik Androidos.Nekem bejon a symbian,csak mar tul egyszeru,elozo telom 5800.az Androidtol felek,mert tul komolynak talalom.Vagy csak nem ismerem jol.
2010. dec. 10. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem iphone 4-em van! de a hejedbe az n8 venném.
2010. dec. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

04:22


:O De raj vagy!!!

Ezt tényleg fontos volt megosztani, de legalább egy anonym oldalon is tudják, hogy neked ájfónod van.


Amúgy HTC Desire most az egyik legjobb telefon, N8 sem rossz, de én inkább HTC-t vennék.

A márka és az android miatt is.

2010. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:55


Én azon lepődtem meg, hogy nem azt írta hogy vegyél iphone 4-et, mert az jó, sérthetetlen, elpusztíthatatlan.


Amúgy attól függ mire akarod használni. Multimédia-->HTC, kivéve a kamera, mert az nem a legjobb a HTCkben. A nokiában a fém ház, a 12 megapixeles kamera, meg a gorilla glass jó. Én HTC-t vennék, de az n8 sem rossz. Ha neked nem fontos az 1 GHz-s proci, akkor n8. Főleg azért, mert az amoled, a desire meg slcd, ami nem olyan jó.

2010. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Symbian rendszer leáldozóban van okostelefonok terén. Sokáig használtam, 5 évig kb, szeretem, jó is, csak nem halad a korral. Áttértem Androidra, nem túl "komoly" a rendszer, nem kell tőle félni, könnyen megtanulható, csak annyire komoly, amennyire egy hamrosan vezető okostelefon oprendszernek komolynak kell lennie...
2010. dec. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
N8-at vennék, és szerintem az android is majd kimegy a divatból
2010. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a linux is? Szerintem ez is olyan lesz... Amihez a Google hozzányúl, az tuti befutó... Nem vélemény, hanem tapasztalat.
2010. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!