Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire elég 500mb internet...

Mire elég 500mb internet telefonra?

Figyelt kérdés
híreket olvasnék esetleg blogokat meg ezt-azt..emaileket annyira nem..
2010. dec. 4. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az Opera minit használod, sokra.
2010. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem xperia x8 van havi 500mb-al t-mobilos.

Nekem arra elég, hogy napi rendszerességgel megnézzem a facebook-ot, képet rakjak fel, és msn-ezek.

Remélem, hogy tudtam segíteni :)

2010. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sokat lehet vele böngészni, és ahogy első mondta operával szinte bármennyit
2010. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Én az Opera mini böngészőt használok a telefonom. Ennek az az előnye hogy tömöríti a weblapokat. Pl. ha betöltöd az Origo, vagy az Index címlapját az a telefonok beépített böngészőjével 2,5-3MB-ot emészt fel, de opera minivel kb. 150KB-ot, és ugyanolyan szépen részletgazdagan behozza ezeket az oldalakat, csak még 10-szer gyorsabban is :) Hogyha pl. elolvastál egy cikket és visszalépsz a főcímlapra, akkor a telók beépített böngészői újra betöltik a 3MB-os címlapot (az opera eltárolja és nem tölti be mindig újra, nyilván azért mert 150KB-ot könnyebb eltárolni mint 3MB-ot), tehát elolvasol 10 cikket hazafele menet és már elmegy kb. 50MB-od.

Ha nem operát használsz, akkor 500MB semmire se elég, max 10 napra, napi egy hírolvasással. Én lazán végig olvasom a teljes Indexet, Origót, HVG-t, stb.. munkábamenet és hazafelé is :) Sose volt 100MB adatforgalomnál többem.

2010. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha nem operát használsz, akkor 500MB semmire se elég, max 10 napra, napi egy hírolvasással"


Az Opera Mini jó, de a fenti állítás erősen túlzó.

2010. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy durva számítás volt, igaz :) De az én mobilnetezési szokásaim mellett 61MB ment el egy nap alatt, amikor a telóm saját böngészőjét használtam. Pedig, tényleg olvasgattam a híroldalakat, plusz google maps-szal bonyolítottam még 7MB forgalmat, ami benne van a 61-ben. Nyilván aki kevesebbet olvasgat és max facebookot nézeget meg maileket annak nyilván kevesebb is az adataforgalma. De, én nagyon aktívan használom, 10-20 cikket mindig kiolvasok útközben.
2010. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!