Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC HD2- megvegyem? (Kérdésed...

HTC HD2- megvegyem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nem tudom h jó dontes lenne megvenni, minth nagyon tetszik meg minden, csak félek tole egy kicsit. Esetleg leírnátok a tapasztalataitokat, vagy esetleg megindokolnátok, h miért eńem tetszik... és ismertek ennél obb telefont...
2010. dec. 3. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
vedd meg... legjobb...menniyert fut az ilyen mostanäban?
2010. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Jobbnak talán a desire, mivel az Androidos. Én 3gs-t cseréltem erre, ég és föld. Még IPhone4-re sem cserélném le. Egyedül desire-ra, cserélném le, de bőven jó ez. Mire akarod használni?
2010. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én nekem épp azért kell a hd2, mert nekem nem tetszik annyira az android OS.. hát ugy mindenre, nem tudom, csak jó teelfont akarok venni, amit nem kell egy hónap mulva lecserélnem.
2010. dec. 3. 16:14
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Azért, hogy villogj, felesleges, mivel ahhoz drága. Olyan telefont vegyél, amit ki is használsz.
2010. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ki használnám.. és szerintem a villogás nem nekem való, és szerintem eléggé béna is.. nekem csupán egy jó telefon kell, amit szeretni fogok, és egy olyan percem sem lesz, hogy szivesebben kidobnám az ablakon..
2010. dec. 3. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!