Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a videotelefoná...

Mi a különbség a videotelefonálás és a 3g között?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

semmi, mivel nem ugyanaz a kettő, párhuzamot meg csak két hasonló dolog között lehet vonni. A videotelefonálás az, amikor a telódnak van elöl kamerája és mondjuk felhívsz egy szintén videotelefonálásra képes készüléket és be lehet állítani a telót, hogy ne csak a hangot továbbítsa, de egymást is nézhessétek rajta. Ahhoz hogy ezt meg tudd tenni, szükséges a 3G. Minden videotelefonálni tudó készülék 3G-s, de nem minden 3G-s telefon tud videotelefonálni.

A 3G egyébként az egyik leggyorsabb netet biztosítja. A régi telók csak a gprs-t tudták és az edge-t, de az újjak tudják ezt a 3G-t is ami már elvileg 3,6Mb/s sebességet tud. Ennél jobb már a hsdpa ami ennek a dupláját. Tehát ha netezel a telón vagy összekötöd számítógéppel és úgy netezel akkor a lefedett területeken hasonló gyorsasággal fog működni mint egy adsl.

2009. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. jan. 15. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia igy igaz amit leirtak elöttem

de ha veszel telefont akkor azt nézd meg hogy mijen op rendszer van benne és legalább 3G s legyen vagy 3.5Gaz a HSDPA mert nekem 2.5 éve van ijenem és videotelefonálni alig szoktam csak probábol

viszont naponta ezzel netezek és mindig kéznél van a google is pl

viszont rá kellet töltenem az opera mini böngészöt amivel hibátlan a net és sokmindent letölthetsz a telora is csak birja a memkártya én SE W910 et használok nagy kijelzö nagy aksi 3.5G mi kell még ja és olcso készülék

2009. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!