Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Yettel Yepp E-SIM szolgálato...

A Yettel Yepp E-SIM szolgálatosához mi a PIN és PUK kódók?

Figyelt kérdés
Előfizettem a kérdésben szereplő szolgálatásra a Yettelnél. És E-SIM-et kaptam. De PIN és PUK kódot nem kaptam. És most újra inditottam a telefon de pin kódot kér. Mi lehet a Pin és Puk kód? A 0000 és a 1111 pin kód nem jó.

ma 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Lépj be a weboldalon, és nézd meg a fiókodban (vodafone legalábbis ott írja a sim adatainál a gyári kódokat). Vagy talán megkaptad emailben, vagy valahol a szerződéseddel.
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt találtam a yettel oldalán:


[link]


Hol találom a PIN és PUK kódomat? Elfelejtettem a PIN kódomat, mit tegyek?

A 2024.08.08-ig történt MPL kiszállítás és a 2024.08.27-ig történt Wolt kiszállítás esetén fizikai SIM-kártyád eredeti PIN és PUK kódja a csomagoláson volt rajta. Ha nem őrizted meg, vagy elfelejtetted a beállított kódot, akkor díjmentesen lekérheted chaten és a 1220 ügyfélszolgálati vonalunkon. A találgatásokkal érdemes vigyázni, mert ha sokszor próbálkozol SIM-kártyád lezár, és nem tudod többé használni. A PIN kód megadására három, a PUK kód megadására tíz lehetőséged van.

eSIM, 2024.08.08. után MPL és 2024.08.27-től Wolt által kiszállított fizikai SIM és esetén a PIN kód kérés ki van kapcsolva, így bekapcsoláskor készüléked nem fogja kérni a kódot. A SIM kártyákkal való visszaélések megelőzése érdekében, ha mégis szeretnéd beállítani, akkor mobilod Beállítások menüjében könnyedén megteheted. Ehhez fizikai SIM esetén a PIN és PUK kódot a SIM csomagolásán találod, eSIM esetén a kódokat chaten kérheted le, vagy a 1220-as telefonos ügyfélszolgálatunkon. Fontos, hogy a jelszavaidat, így a beállított PIN kódodat se add meg másnak.

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es nem vodafoneról van szó hanem Yettelről! 2-es E-SIM-em van de nem kaptam hozá pin és puk kódot. A Chat-re meg nem regaálnak!
ma 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1es és 2es ugyanaz a személy, ahogy a 4es is. Azért írtam példának a vodát mert ott biztosan írja a kódot, gondoltam a yettel is. A beküldött leírás alapján akkor ügyfélszolgálat.
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es! A személyes ügyfélszolgálat szerint a yettel appaban van! De a Yettel app nem írja ki. Mutatamm az ügyintézőnek is. Igazából nem jutottam előre és még mindig nem tudom a pin és puk kódokat.
ma 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!