Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a leg olcsóbb Magyarors...

Melyik a leg olcsóbb Magyarországi Mobil szolgálató?

Figyelt kérdés
Melyik a leg olcsóbb Magyarországi Mobil szolgálató? Csak E-SIM-es megoldás jöhet szóba, és csak havi díjas számlás csomagok jöhetnek szóba. És azokból is csak a korlátlan csomagok! Korlátlan beszélgetés és korlátlan mobil Internet. Melyik a leg olcsóbb szolgálató? És csak mobil előfizetés érdekel. Vezetékes szolgálatás nem érdekel.

ma 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szolgáltatónál változik a kínálat folyamatosan, mennyivel tart neked többe megnézni, mint itt bárki másnak?
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Westel.
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vodkafon:

- Maxi 13990 Ft/hó (100Mbps sebesseglimit)

- Maxi+ 17990 Ft/ho (sebesség limit nincs. EU-ban csak 62 GB.)


Yeti:

- Extra 16990 Ft/hó (EU-ban csak 100 GB)


Tré:

- Basic L: 18990 Ft/hó (EU-ban csak 40 GB)



Szerintem a yeti éri meg.

Ha nem kell EU roaming vagy gyors letöltés, akkor a vodából az olcsóbb csomag.

ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Közel 20 ezer egy ilyen csomag. Szerencsére. Remélem lesz sokkal több is. Senkinek nem járt a pofája, amikor a Digi megfizethető tarifáit tönkretteték a nagyok és a kormány.
ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es a kis vicces. Már mért nem Westel 900? Vagy miért nem T-Mobile? És a Westel 450 a 0660-as hol marad?


3-asnak! Az a Maxi Plus jól hangzik az ONE szolgálatónál. És nem is olyan drága.


4-es! Ne bánkódj a DIGI miatt! Egyébként én is a DIGI mobil miatt váltok. Mert mióta 4iG lett a DIGI azóta nagyon gyenge lett a térerő és a mobil net is instabil. Szinte használhatatlan lett a DIGI mobil netje. Azért keresek más szolgálatót. Ne baj ha vész a számom.

ma 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Digisként jelenleg a voda hálózatát használod.

Ha nem vagy elégedett a lefedettséggel, akkor inkább a másik két szolgáltató közül válassz.

ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os! Épp egy Vodafone torony alatt vagyok. Kb. 30 méterre a toronytól. És mégis a DIGI-s kártyámon egy csík van. Ja és rakosgathatom jobbra - balra, egyik mobilból a másikba. Akkor is csak egy csiknyi térerőm van! Az öcsémnek aki eleve vodafonos neki meg full térereje van! Ja és igen. Nem a Sim kártyát akarom le cserélni hanem a szolgálatót. Szemezek a Maxi Plussal a One-nál ami szintén 4iG-s. Nekem inkább jobb térerő kell. A mobil előfizetésre szánt keretem maximum 20 ezret tudok rá szánni előfizetésenként.
ma 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] Ez egy 2023-as cikk. 8-as.
ma 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!