Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s20 kifog...

Samsung galaxy s20 kifog bírni egy napot új akksival?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt s20-at, kiakarom próbálni milyen az android és az s20 használtan kulturált volt ár, méret stb arányban. Az akksija viszont nem éppen remek neki, akitől vettem is mondta hogy nem fog neki ártani egy akksi csere. Egy új akksival van rá esély, hogy kibírjon egy napot 4-5 órás kijelző idővel?

tegnap 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Használattóp függ. Ha messengerezel meg pár dolgora rákeresel, akkor kibírja.

Ha viszont hardverigényes játékokkal játszol, akkor le fog merülni ugyanúgy.

tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegyél fel rá egy akkumérő appet, amivel pár teljes töltési kisütési cikluson át mérd az akku jelenlegi állapotát. (pl AccuBattery Pro)

Ha megvan a kapacitás, akkor összevetheted az eredeti kapacitással, amennyivel az több, annyival fog többet működni, aztán eldöntheted, hogy megéri-e.


Amúgy nem nagyon láttam olyan akkut (nem ipari cellát, hanem készülék akkut), ami új korában tudta volna azt ami rá van írva, 95% körüli kapacitás a reális.

tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!