Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik egy bluetooth hangszórón...

Akik egy bluetooth hangszórón a YouTube-ról lejátszási listát akarnak lejátszani, azok melyik évben vettek telefont? Ha pedig már 2013-ban is volt okostelefonjuk, akkor mit csináltak az elektromos hulladékokkal?

Figyelt kérdés

Ha Chrome-mal akarom lejátszani a lejátszási listát, akkor egy fél óráig lejátsza, utána azt írja ki, hogy ,,A videó lejátszása szünetel. Tovább néznéd?" Csak akkor folytatja a lejátszást, ha egy ember az IGEN-re kattint. A NewPipe meg ezt szokta kiírni: ,,Elnézést, ennek nem kellett volna megtörténnie. Guru Meditation."

Olyan telefont nem lehet kapni, ami akkora mint az enyém. Minél nagyobb képernyője van egy telefonnak, annál jobban láthatom rajta a Wikipédia hivatkozásait, s hiába lenne fekete-fehér monitorom, a telefonomon akkor is látom a Wikipédiának a hivatkozásait. Ahányszor létrehozok egy témát (melyről nem tudom, hogy nevezetes-e vagy nem), mindig Balázs6-tal azonosítanak, pedig álnevekkel szoktam magam regisztrálni. Én a telefontok és a Wikipédia miatt nem akarok új telefont venni. Olyan telefont nem gyártanak, ami kisebb, mint az enyém, s Android 5.5, vagy újabb verzió van rajta.

Ha éhes vagy szomjas lennél, s a telefonodon Android 4.1.2 lenne, akkor neked melyik lenne a fontosabb? Az ennivaló vagy a telefon?



okt. 15. 21:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Chrome böngészővel.
okt. 16. 17:32
 12/19 anonim ***** válasza:

Ismerlek már, mivel többször írtál kérdést ugyanolyan stílusban.

Sajnos még mindig ugyanazt kell írnom, amit mások is, a Wikipedia szerkesztést ne eröltesd, mert úgyis tiltani fognak.

Amúgy biztosan találsz a környékeden valakit, aki ingyen odaadja neked a régi, de még használható mobilját.

okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk 2013-ban 7 évesen kaptad a mobilt (nem hiszem hogy első osztályos korodban kaptad, még írni-olvasni nem tudó gyereknek nem szoktak mobilt venni), akkor most 18 lehetsz. Tehát legálisan vehetsz magadnak amit csak akarsz, nem kell másra kenni, hogy nincs saját számlád. Kivéve ha gyámság alatt állsz, az valóban kellemetlen lehet.

Amúgy meg személyi+lakcímkártya, és sok banknál van junior számla:

[link]

De a kérdéseid alapján én nemhogy pénzt, de egy 8-as műanyag tiplit sem mernék rádbízni.

okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Annyi zsebpénzem van, amennyit anyukám ad. A saját zsebpénzemet bell kell osztanom! Azt viszont megtehetem, hogy megrendelem Zoltán Erika Hangunk célba ért című albumát, s mikrofonnal felveszem anyukám hangját, s akkor ti is fogjátok hallani, hogy anyu mennyire ideges.
okt. 16. 19:37
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez vagy trollkodik vagy be van állva.
okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Zoltán Erika az anyukád?
okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Válasz a 16-osnak: nem. Nem én vagyok a Kátai Zoé.
okt. 17. 13:19
 18/19 A kérdező kommentje:
Én 1977. szeptember 8-án születtem.
okt. 17. 14:17
 19/19 A kérdező kommentje:
Elmondom a részleteket: ha valaki takarítás vagy ablakpucolás közben akar a YouTube-ról lejátszási listát hallgatni, annak van egy szolgája, aki megszakítás esetén rákattint az IGEN-re? Ha NewPipe-ot használ, s a telefonján legalább Android 6 van, akkor melyik évben vette az okostelefont?
okt. 19. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!