Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik egy bluetooth hangszórón...

Akik egy bluetooth hangszórón a YouTube-ról lejátszási listát akarnak lejátszani, azok melyik évben vettek telefont? Ha pedig már 2013-ban is volt okostelefonjuk, akkor mit csináltak az elektromos hulladékokkal?

Figyelt kérdés

Ha Chrome-mal akarom lejátszani a lejátszási listát, akkor egy fél óráig lejátsza, utána azt írja ki, hogy ,,A videó lejátszása szünetel. Tovább néznéd?" Csak akkor folytatja a lejátszást, ha egy ember az IGEN-re kattint. A NewPipe meg ezt szokta kiírni: ,,Elnézést, ennek nem kellett volna megtörténnie. Guru Meditation."

Olyan telefont nem lehet kapni, ami akkora mint az enyém. Minél nagyobb képernyője van egy telefonnak, annál jobban láthatom rajta a Wikipédia hivatkozásait, s hiába lenne fekete-fehér monitorom, a telefonomon akkor is látom a Wikipédiának a hivatkozásait. Ahányszor létrehozok egy témát (melyről nem tudom, hogy nevezetes-e vagy nem), mindig Balázs6-tal azonosítanak, pedig álnevekkel szoktam magam regisztrálni. Én a telefontok és a Wikipédia miatt nem akarok új telefont venni. Olyan telefont nem gyártanak, ami kisebb, mint az enyém, s Android 5.5, vagy újabb verzió van rajta.

Ha éhes vagy szomjas lennél, s a telefonodon Android 4.1.2 lenne, akkor neked melyik lenne a fontosabb? Az ennivaló vagy a telefon?



okt. 15. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? 😭
okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon is van fekete-fehér mód, általában Alvásidő néven. Az utolsó mondatot még kevésbé értem.
okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az utolsó mondatot még kevésbé értem."

Biztosan éhes. És makkal álmodik.

okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Válasz: nem ingyen adják a telefont. S nem 10 Ft-ért. Én anyuéktól 2013 karácsonyára kaptam az okostelefont. Abból nem akarok elektromos hulladékot csinálni. Ha a YouTube-on egy lejátszási le lehetne játszani olyan alkalmazással, ami kompatibilis az Android 4.1.2-vel, akkor semmi bajom nem lenne.
okt. 16. 13:10
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Oké, foglaljuk össze.

Van egy 11 éves mobilod, aminek a rendszerét nagyjából már semmi sem támogatja, és youtube hallgatásra használod.

De ahogyan rajtad kívül bárki más is, az ingyenes youtube fiók használatkor, limitációkkal találkozol.

Ez megkerülhető a fizetős premium előfizetéssel, ahol ez a korlátozás fel van oldva.

Így nem kell másikat venned, és a veszélyes hulladékodat tovább használhatod még talán 1-2 évig, amikor már ez a rendszer verzió is elveszti a támogatást a még működő alkalmazások körében.

Egy hónapra ingyen tesztelheted:

https://www.youtube.com/premium?app=desktop&hl=hu

okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Válasz az 5-ösnek: anyukám dönti el, hogy mire akar előfizetni. A bankkártya adatokat már a próbaverziónál is meg kell adni. Ezeket akkor tudnám megadni, ha valamelyik kereskedelmi bankban (CIB, Raiffeisen, UniCredit) lenne számlám. Én nem akarom anyukámat idegesíteni.
okt. 16. 14:16
 7/19 A kérdező kommentje:
Amikor reklám van, azt még meg tudom oldani, hogy megvárom a reklám végét. Akkor van baj, amikor valamivel el vagyok foglalva, s közben kiírja, hogy ,,A videó lejátszása szünetel. Tovább néznéd?"
okt. 16. 14:18
 8/19 anonim ***** válasza:

"anyuéktól 2013 karácsonyára kaptam az okostelefont. Abból nem akarok elektromos hulladékot csinálni."

Inkább szinte csoda, hogy működik.


A kérdésed első felére van megoldás, mielőtt a Wikipédiáról hadováltál. A Youtube applikációban akár 23 óra 55 percre is beállítható, hogy figyelmeztessen, tarts szünetet, nálad ez lehet 30 percen.

okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Válasz a 8-asnak: nekem az nem mindegy, hogy van-e olyan YouTube applikáció, ami kompatibilis az Android 4.1.2-vel. Azt az applikációt szívesen feltelepíteném a telefonomra.
okt. 16. 17:05
 10/19 anonim ***** válasza:
A "YouTube" nem kompatibilis? Hogyan használod akkor?
okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!