Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak a Netfone-nál van ilyen...

Csak a Netfone-nál van ilyen hogy random ember felhív azzal kapcsolatba hogy volt tőlem egy nem fogadott hívása?

Figyelt kérdés
Év elején jöttem át a Netfone-hoz, azóta vannak ilyen hívásaim. Havonta 1-2 ember felhív mert volt tőlem egy nem fogadott hívása. Pedig nem hívtam. Előtte a Telekomnál voltam ott ilyen nem volt. Amúgy ezenkívül teljesen elégedett vagyok a Netfone-al. Kb harmad annyit fizetek nagyobb csomagért, tehát nem szívesen váltanék. Csak már kicsit idegesítő ez a hívogatás.
ma 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, mindegyik szolgáltatónál.

Csak mostanság nagyobb számban fordul elő a hívószám-hamisítás ( [link] ).

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem szolgáltatófüggő, én is jártam már így, szegény ember mondta, hogy akkortájt nem én voltam az első, aki azzal hívta, hogy nem fogadott hívása volt tőle, közben pedig nem is hívott, épp dolgozott. Bármilyen számot fel tudnak használni a csaláshoz.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!