Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami ötlet, hogy miért nem...

Valami ötlet, hogy miért nem működik a foobar2000-ben (és más lejátszókban is) androidon a hangkiegyenlítő?

Figyelt kérdés
Jelenleg a foobar2000-et használom androidon azért, hogy minden zene egyenlő hangerőn szóljon. Először beszkenneltem a zenéket. Utána pedig az információt lementettem a fájlok metaadatába. Majd beállítottam a kívánt hangerőt a ReplayGain opció alatt. Nulláról lejjebb és feljebb is vettem. De hallható, hogy néhány zene még mindig különböző hangerőn szólal meg. Először úgy voltam vele, hogy biztos az appal van valami probléma. Szóval kipróbáltam több replaygain-nel rendelkező lejátszót is, de ugyan az a többivel is a baj.

okt. 14. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:
mp3? akkor ne csodálkozz, sz*rból nem lehet várat építeni.
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!