Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A drága Samsung telefonokat...

A drága Samsung telefonokat miért veszi meg a sok átlagfelhasználó?

Figyelt kérdés

okt. 14. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Átlag felhasználó is fényképez telefonon. Ilyen egyszerű, tulajdonképpen egy csúcs telefon esetében minden annak van rendelve.
okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert valami olcsó vacakot nem érdemes venni.
okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
61%
Nem tudom, de szomszédom is megvett 400ért egyet, fogalma nincs mire jó, miben jobb, mint a többi, csak tetszett neki. Végül is jó gyors, meg szép a kijelzője, jobb mint az én A54-em.
okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 retektorta ***** válasza:
34%
Csak csúcskategóriás (csak android, apple kizárva több ok miatt) telefont veszek, mert azok legalább jól működnek. Körülöttem mindenki, akinek olcsóbb kategória van, panaszkodik hogy ez nem jó, az lassú stb. Az enyém gyors, mindig működik, megbízható, jó a gps, a kamera is. Ez nekem megéri a felárat.
okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem középkategóriás telóm van, 140 ezerért vettem, mégis tökéletesen működik. Lássanak csodát, nem akadozik, nem lassú. Nekem nem érné meg a felárat egy felsőkategóriás.
okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert az átlag felhasználók is ki tudják használni egy drágább telefon képességeit. Gondolom az átlag felhasználó sem vak, hogy nem látja a fényképek vagy a kijelző közti különbséget. Gondolom az átlag felhasználó sem süket, hogy nem hallja a jobb hangszórót. Gondolom az átlag felhasználó is rendelkezik időérzékkel és fel tudja fogni, ha valami gyorsabban fut.


Másrészt meg értem, hogy mire szeretnél kilyukadni: szerinted ezek nem adnak annyi plusz, hogy megérjék a felárat. Hát naná, szinte minden termékből a középkategóriában van a legnagyobb piaci verseny, ott a legjobb az ár/érték arány. Ettől eltekintve ha valakinek van pénze a drágább készülékre, akkor nyugodtan megveheti. Nem tudja "nem kihasználni" az előnyeit, maximum annyit jegyezhetsz meg, hogy ezek szerinted marginálisak vagy nem érik meg a plusz kiadást.

okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!