Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy átlag felhasználónak...

Egy átlag felhasználónak minek kell iPhone?

Figyelt kérdés
miért veszi sok ember ilyen drágán is?

ma 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Azert amiert vasarolnak több szaz lóerős autokat mégsem autoversenyzők.
ma 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
Sok oka lehet neki.
ma 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Egy bizonyos rétegnek ez jelenti az internet-hozzáférést.


Vannak olyanok, akiknek nincs otthon tíz könyvük sem, nincsen hanglemez-gyűjteményük, desktop gépet múzeumból ismerik, a bazinagy TV csak "nagy" filmekre, focira meg hokira van, stb. - ezért ezeknek gyakorlatilag az okosmobil határozza meg az online életterét!

ma 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Sokan csak státusz szimbólumnak veszik.
ma 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Hadd fizessenek ki legalább 300 ezret egy 60 hz-es kijelzőjű, ocsmány notch-os, gyenge akksijú termékre. Engem nem zavar
ma 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért vásároltam egy olcsóbb modellt, mert akadálymentesebben használható sok esetben, mint az Android (vak vagyok)
ma 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közöd???


Kitalálhatnátok valami újat is. Minden héten megkérdezi ezt egy nyomi.


Ha a válasz érdekelne, vissza tudnál keresni az ilyen kérdések között, egyértelmű, hogy provokálásnak szánod.

ma 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan azért mint az összes többi gyártó túlárazott telefonját.Mi közöd hozzá ki mire költi a pénzét?
ma 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!