Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert erdekli az embereket...

Miert erdekli az embereket ennyire hogy mas milyen telefont hasznal?

Figyelt kérdés

Csak online talalkoztam ezzel, de nem ertem miert lesz azert valaki tiszta ideg, mert vannak olyan emberek akik draga telefont vesznek?


De azt is fontos kiemelni, hogy neki 60 vagy 100 ezres telefonja van, es soha nem adna ki ennyit egy telefonert.



Tenyleg ennyi sok szabadideje van nehany embernek?



tegnap 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szimplán szeretem az okostelefonokat, ezért néha csak úgy egyszerű kíváncsiságból odakukkantok vonaton/buszon, hogy ki milyet használ, milyen márkát/típust, de hogy az milyen kategóriás vagy hasonló, árfekvésben nem érdekel!
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én baráti körömből vagy a munkatársaimból kiindulva senkit nem érdekel kinek milyen telefonja van. Egyetlen dolog érdekel mindenkit működjön megfelelően.

🤷

tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel. Ha más ezen fennakad, hát legyen, engem nem zavar.
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos egyrészt a kérdés bődületes csúsztatás. Miért érdekli az EMBEREKET? Az emberek 90%-a ha a fejéhez tartanának egy pisztolyt sem tudna felsorolni mondjuk fél tucat konkrét telefon típust. De talán még márkából sem menne 3-4-nél több. Pont letojja mindenki, hogy kinek milyen van, a legtöbb ember addig használ egy telefont, amíg valami miatt be nem adja a kulcsot. És ez anyagi helyzettől teljesen független.

Másrészt pedig egy telefonokkal foglalkozó fórumon kicsit értelmetlen ezt megkérdezni. Aki itt van, azt nyilván az átlagnál sokkal jobban érdeklik az okostelefonok, akár az is, hogy kinek milyen van.

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert a telefon értéke megmutatja az ember értéket aki használja.

(Iróna. De nagyrészt sajnos igaz. :( )

tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es Én szintúgy csinálom! :)
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
#4, “fél tucat” az csak 6 darab, annyit még márkából is fel lehet sorolni, nem csak konkrét típusból! :)
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

"#4, “fél tucat” az csak 6 darab, annyit még márkából is fel lehet sorolni, nem csak konkrét típusból! :)"


Tudom hogy mennyi a fél tucat, köszönöm hogy megmutattad, hogy te is tisztában vagy azzal, hogy mennyi a 12 fele. Na de akkor szépen menj oda holnap a családtagjaidhoz, meg műszaki dolgok iránt nem érdeklődő ismerőseidhez és barátaidhoz, hogy mondjanak fél tucat konkrét telefont típust. :) Jó, annyi nehezítés legyen, hogy az nem ér, hogy felsorolják az iPhonokat az egyestől kezdve a hatosig.

Az országban az egyik legnagyobb példányszámban fogyó telefonok mindig a Samsung A szériás telefonjai. Szerinted az átlag honpolgár az tud róla, hogy ebben milyen típusok vannak? Ugyan már :D

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Nokia, Akai, LG, Huawei, Samsung, és Redmi.
tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nokia, Akai, LG, Huawei, Samsung, és Redmi."


Mondtam én, hogy nem tudnak felsorolni fél tucat konkrét TÍPUST. :D

A Nokia okostelefon üzletága lényegében most szűnik meg másodszorra (már magát a nevet sem fogják használni), az LG-nek már pár éve megszűnt, az Akai szerintem nem is gyártott okostelefonokat, a Redmi pedig a Xiaomi leányvállalata, nem mondanám önálló gyártónak.

ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!