Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem fogadott hívásuk van tőlem?

Nem fogadott hívásuk van tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A héten kezdődött egy fura dolog. Naponta hívtak fel vadidegenek azzal, hogy nem fogadott hívásuk volt tőlem, pedig én nem hívtam senkit. Összesen 8 ember hívott fel ezzel a héten.

Bementem a szolgáltatóhoz megkérdezni hogy mi lehet ez ahol az életunt kiscsaj annyit mondott, hogy ez olyan csínytevés, mint amikor régen becsöngettünk random házakba és gyorsan elszaladtunk.


Nem tudom lehet én vagyok túl gyanakvó, de tényleg ennyi az egész? Elég kellemetlen mert valaki azt mondta pl hogy hajnali 3kor volt tőlem hívása, nem győztem magyarázkodni..

volt már valakivel hasonló, lehet valamit tenni(



ma 14:52
 1/3 Cuki manó 2 válasza:
Válts számot és tegyél panaszt a szolgáltatónál
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Dióhéjban: olyan Voip szolgáltatóknál hozzák létre a hamisítandó telefonszámokat, amiknél nem kell igazolni a jogos használatot. De aki visszahívja, az már téged fog keresni. A visszahívóknak is mondd, hogy hívószám-hamisítás áldozata vagy és viszlát.

Nem tudsz ellene tenni semmit, remélhetően abbamarad egy idő után. (de igazából qurvára nem világos, hogy egy tetszőleges magánszemély számának látszó hívással hogy áll össze a csalás folyamata)

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is sajnos, hívószám-hamisítás történhetett. Aljas dolog az ilyesmi.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!