Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincs térerő és keres...

Ha nincs térerő és keres valaki, akkor azt kijelzi nem fogadott hívásként?

Figyelt kérdés

Ha a mobilommal olyan helyen vagyok, pl. erdő mélyén, pincében, ahol se net se térerő nincsen és valaki próbál hívni, utána ha hataérek, vajon kijelzi, hogy kerestek?

Előre is köszi



szept. 9. 16:43
 1/5 Szirty ***** válasza:
59%

Általában igen. Ilyenkor ha a készülék később már tud kapcsolódni kapsz egy üzenetet egy nem fogadott hívásról.


De elképzelhető hogy ez beállítás kérdése.

szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ma már a szolgáltatók általában önmagukat állítják be arra, hogy dob egy SMS-t, de kipróbálhatod, ha kikapcsolod a telefont és ráküldesz egy hívást. Utána bekapcsolod.

Régebben hangposta-üzenet jött, de az már kiment a divatból.

szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltató küldhet sms-t erről, de ez beállítás kérdése. Alapból nem jön semmi, mivel a telefonhoz el se jut, hogy keresnek.
szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én voltam olyan helyben ahol nem Volt vétel a kikapcsolt Telefon számot hivtsm már AZ automata ilyenkor azt mondja hogy ezt a számot nem tudja kapcsolni.
szept. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, és a szolgáltató sms-t is küld róla. (Nálam ígx van, yettel)
szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!