Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 Pro Max 512 GB...

Iphone 14 Pro Max 512 GB telefonom van. Szerintetek van ennél jobb telefon jelenleg?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan fogtok jönni most a Samsung, Xiaomi és társaival, villámgyors töltés stb. De megnyugtatlak titeket, ennél nincs feljebb. Iphone 14 Pro Max 512 GB :)))

tegnap 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Több mint 2 éves telefont használsz, és még nyilvánosan ki is kürtölöd a világnak? Hááát..
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kötelező mindig újat használni?
tegnap 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, van. iPhone 15 Pro Max, iPhone 16 Pro Max, és van még 1-2.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, elhiszem, hogy van, csak mondjuk neked pont nincsen, csak olvastál róla:)
tegnap 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy nem 😂

A kérdésed alapján neked nincsen. Csak itt próbálod csökkenteni a kisebbségi komplexusaidat, mert családiból élsz, éhezel, és arról álmodozol hogy neked milyen telefon kéne. 😂😂 Ja és egyébként be vagy jelentve.

tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy elhallgatott szegénykém 😂😂
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5#:


[link]

[link]


:)

tegnap 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen: iPhone 15 Pro Max, 16 Pro Max, Xiaomi 14 Ultra, Samsung Galaxy S24 Ultra, S23 Ultra, Oneplus 12.
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6#: Nagyon elhallgattam, ott vannak a fotók. Óriási nyomorék vagy, kapufa volt :D
tegnap 22:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit kínos szerintem ez a kérdés.

Nem kötelező mindig új, sőt nemcsak a pénztárcádnak, hanem a környezetednek is káros folyton cserélni. Én iPhone 13-at használok, most lesz 3 éves, szerintem csak a 17-esre fogom cserélni, de lehet még arra sem.

Válasz a kérdésedre: szerintem a sima iPhone 14 Pro is “jobb” - a Max nekem túl nagy, kényelmetlen. Kinek mi is a jó, ugye…

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!