Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok kihozni...

Miért nem tudok kihozni telefont a Telekom-tól?

Figyelt kérdés
Van egy Domino Fix feltöltőkártyás sim-em. Ott meg adtam az adataimat és ha rendelni akarok böngészőbe ugyan azokkal az adatokkal elutasít mivel már "meglévő ügyfél vagyok". Azt írja adat módosítást nem tudok elvégezni online. Szerintem adnának telefont (ha előleget kell fizetni kifizetem). A végén azt írja hívjam a 1414-et vagy menjek be egy Telekom üzletbe. Persze én be mennék de hétfőtől-szombatig dolgozom és nem akarok ki kérni szabit. A másik amit kérdezni szeretnék, hogy miért csak állandó lakcímre tudnak kiküldeni csomagot? Nem tudom át venni az üzletbe? Az állandó lakcímem ki van adva albérletbe nem fogok a lakókat zavarni.

ma 17:20
 1/7 anonim válasza:
42%
¯\_(ツ)_/¯
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért úgy mondjátok, hogy kihozni. Megveszed ugyanúgy, mint a boltban, nem ingyen kapod
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"elutasít mivel már "meglévő ügyfél vagyok"."

Meglévő előfizetés (a domino is az!) mellé kéred a telefont, vagy az új ügyfél opciót választottad? Szerintem ez utóbbit és ez a gond.


"miért csak állandó lakcímre tudnak kiküldeni csomagot?"

Soha nem az állandóra kértem a csomagokat a telekomtól. Mindig kihozták munkahelyre is. Nincs ott valahol olyan hogy más címet adok meg, vagy valami hasonló?

A lényeg, hogy a csomagot csak te veheted át. Az hogy hol az mindegy.

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
43%
Ne legyél bejelentve oda ahol nem laksz, és akkor nincs gond.
ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

" elutasít mivel már "meglévő ügyfél vagyok"."

És tényleg meglévő ügyfél vagy, az ajánlat pedig valószínűleg új előfizetésre szól ("Meglévő előfizetéseidtől függetlenül, az új ügyfelekre vonatkozó ajánlatokat láthatod").

"Azt írja adat módosítást nem tudok elvégezni online. "

Ést ényleg így van, nem tudod elvégezni, szerződéskötés személyesen intézhető.

"Persze én be mennék de hétfőtől-szombatig dolgozom és nem akarok ki kérni szabit. "

Ez kinek a hibája? Sem mi, sem ők nem tehetnek róla.

"miért csak állandó lakcímre tudnak kiküldeni csomagot? "

Azért, hogy az vegye át, akinek jár. Így tudják garantálni.

"Nem tudom át venni az üzletbe?"

Ha el bírsz menni az üzletig, akkor szerződni is tudsz, és végén a kezedbe is adják a készüléket.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

"Azért, hogy az vegye át, akinek jár. Így tudják garantálni."

Ezt az orbitális baromságot :DDDD

A személyi igazolvánnyal tudják garantálni!


"szerződéskötés személyesen intézhető."

Fenéket...

Ha meglévő előfizetés mellé akar telefont vásárolni ahhoz nem kell bemenni személyesen!

ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

"A személyi igazolvánnyal tudják garantálni!"

Nem elég. Hivatalos küldemény a lakcímnyilvántartásban bejegyzett címre megy.

"Ha meglévő előfizetés mellé akar telefont vásárolni ahhoz nem kell bemenni személyesen!"

De neki még nincs havidíjas előfizetése. Tehát mégis kell a személyes megjelenés. Van kivétel, ha flotta ügyintéző kezdeményezi a szám bevonását havidíjas előfizetésbe, illetve telefonon is köthet szerződést. Viszont csak a postán küldött szerződést aláírva visszaküldve lép életbe (a lakcímnyilvántartásban bejegyzett címre).

ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!