Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan az...

Miért merül ilyen gyorsan az Iphone 14 készülékem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezt a kérdést már egyszer kiírtam, és köszönöm aki segíteni próbált, csak sokan azt írták, hogy minek vettem Iphone-t. Szóval nekem az a nagy bajom, hogy a májusban vásárolt telefonom kb a 17.6-os IOS frissítés után olyan hirtelen kezdett el merülni. Amikor megvettem volt olyan. hogy bementem zenét hallgatva a suliba (kb egy óra) és 2-3 százalékot merültem. Jelenleg viszont ott tartok, hogy feltöltöm kb 83%-ra, beérek kb 78-79-el, ami igen jó, de csak zenét hallgatok. Amikor csak NEM szoktam játszani, maximum insta nincs tiktokom tehát még az sem lehet szerintem. Jelenleg 98% akkukapacitással rendelkezem. Tehát ha ezt a hosszú, lehet, hogy még érthetetlen monológot összefoglalva a problémám az, hogy gyorsan merül a kb új készülékem. Sok oldalt megnéztem, de igazából senki nem írt semmi hasznosat. ha megkéne mondanom milyen állapotba merül én azt mondanám kb 1 százalék 4 perc. Lehet több vagy kevesebb (Persze ilyenkor aktívan használom a készülékem.) Köszönöm a segítségeket, és köszönöm, hogy elolvastad ezt a hosszú szöveget!

ma 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Te most komolyan, képes vagy azon kattogni hogy EGY ÓRA zenestreamelés (mert gondolom streamről van szó) után, MIKÖZBEN UTAZOL és folyton adótornyokat vált a telefonod, képes merülni nyamvadt 4-5 százalékot? Ez azt jeletni hogy a legrosszabb esetben 20 órát tudsz zenét hallgatni, hát most mi lesz...

Csinálj egy gyári visszaállítást, ha így is hihhhhhhetetlen mértékben fog merülni a telefonod, akkor meg add el és vegyél mást. El nem tudom képzelni, hogy mégis mire számítasz. Szerinted nem kellene a használattól merülnie a telefonnak?

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy adok egy pro tippet még: töltsd fel azt a nyamvadt telefont 100%-ig, aztán akkor nem fog számítani az egész semmit. Ha oda-vissza merül 5-5%-ot és napközben, miközben ugye elvileg nem használhatod, szintén merülne még 5-öt, akkor 85%-os aksival érnél haza, nem? :)
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleve nem tudom, hogy nyúzod te azt a szerencsétlen telefont, hogy május óta már 98%-os az akku. Az én 14-esem 10 hónapos és még mindig 100%.

Egyébként meg mit akarsz? 5% merülés amíg zenét hallgatva beérsz a suliba? Az teljesen jó. Így is kibír másfél napot a telefon, nem?

ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Eleve nem tudom, hogy nyúzod te azt a szerencsétlen telefont, hogy május óta már 98%-os az akku. Az én 14-esem 10 hónapos és még mindig 100%."


Kb. semmit sem jelent az a százalék, ráadásul nem lehet két egyforma aksit gyártani. Meg van adva egy minimum teljesítmény, ha azt tudja, akkor oké, ha több, akkor is. 2% avulás ennyi idő alatt tökéletesen átlagos. Remélem azzal is tisztában vagy, hogy a 10 hónapos aksid rohadtul nem 100%-os, maximum azt írja ki a telefon. :D

ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Apple tesztjei szerint 800 töltési ciklusig nem megy a teljesítmény 80% alá. Namost ha egyenletes a romlás, akkor kb 40 töltési ciklus lenne egy %. Ami azért vicces, mert a telefonom már 120 cikluson van túl.


De mindegy is, 800 ciklus az 5,5 év, addigra meg úgyis cserélem a telefont.

ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!