Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy nekem annak...

Az normális, hogy nekem annak ellenére nem tetszik az iOS kezelőfelülete és használhatósága, hogy az összes ismerősöm, aki váltott Androidról iOS-re tökre el volt hűlve attól, hogy mennyivel jobb?

Figyelt kérdés
Nem megbántani szeretném az Apple fanokat, de nekem valahogy nem jön be az iOS, annak ellenére, hogy látom, hogy az iPhone-ok anyaghasználatban, fogásban, és megjelenésben kenterbe verik kb. az összes androidos telefont még a saját kategóriájában is.

ma 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Te dolgod hogy mi tetszik vagy mi nem.
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021 novemberében váltottam Androidról IOS-ra. Nem bántam meg! Sőt megszerettem az IOS-t.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én idén váltottam vissza iPhone-ról Androidra. Nagyon megbántam, hogy annyi pénzt elpocsékoltam az Apple-re.
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as! Az igaz hogy az Apple túl árazott termékei vannak! De ettől még nem bántam meg a váltást. Sőt szerintem jobb az IOS mint az Android. Jobban átláthatóbb a menüje. 2-es voltam.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Apple telefont kaptam ajándékba egy éve körül, egyáltalán nem vagyok tőle elszállva. Mondjuk nagy különbséget sem látok a kettő között, ki mit szokik meg. Általános eszközökkel az Android sokkal kapcsolattartóbb.
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Úgy igazából az ilyen jellegű kérdések a nem normálisak.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Vakok között a félszemű az úr! Azért met a többség birkanyájként viselkedik, neked nem kell beállni a csordába.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pedig egy iPhone kenterbe ver mindent.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!