Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iphone...

Mi a véleményetek az iphone 16 készülékről?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elég nagy kedvezményt kapok, így összesen 550 euróba kerülne a telefon a mobil előfizetésem mellé Ausztriában.

Így azért már baráti az ár, de jelenleg androidos telefont használok, (honor) és félek a váltástól.

Tényleg érdekel hogy megéri e váltani, illetve amitől félek az az hogy tényleg nagyon hamar merül a akkumulátor az Apple termékeken?

Köszönöm előre is nektek. :)


ma 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
10 éve (iPhone 5-6-7) tényleg szarok voltak az akksik az iPhoneokvan. Ma már bőven ott vannak a hasonló méretű androidosok mellett, sokszor inkább már előttük. Nem szabad összehasonlítani a számokat egy az egyben. Egy 5000mAh-es androidos telefon nem tud többer üzemidőben mint egy 3800-4000mAh-es iPhone. Tessék megnézni a teszteket!
ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Hát én sokallom érte a 800 ezret
ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Én idén váltottam vissza iPhone-ról Adnroidosra és még csak nem is felsőkategóriásra. Életem egyik legjobb döntése volt. Főleg a sima iPhone nem éri meg. A Pro legalább fel tud mutatni valamit.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mad Max2 ***** válasza:
0%
Azt is utáljuk aki szereti, főleg azokat akik itt vergődnek az ájfonimádatuk miatt, de nincs nekik rá pénzük:)
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát kedves utolsó, mindenki maga tudja mit engedhet meg magának, senkit nem szabad azért bántani mert van amit máshogy gondol mint Te :)

Az én esetemben meg amúgy is egyszerre ki lenne fizetve a telefon, hisz nagyjából ennyi a keretem amit most rá tudok szánni erre, illetve más típusú telefonra :)

ma 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem éri meg. Egy 150 ezres Androidos is bőven elég lenne a legtöbb embernek. Redmi Note 13 Pro, Samsung A55. Annyival nem tud többet az iPhone 16, hogy dupla áron vegyél telefont. Ugyanúgy évekig van mostmár frissítés a már említettekre és az sem igaz, hogy 2-3 éven belül dobhatod ki ezeket. Nekem is volt iPhone-om, de megbántam és 3 hónap múlva el is adtam. Ráadásul majdnem a felét elbuktam a vételárnak. Annyira nem értéktartó, mint hittem.
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!