Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Icloud zárat hogy lehet...

Icloud zárat hogy lehet levenni Iphone 7 készülékről? Az a helyzet, hogy ez volt a régi telefonom, és szeretném használni újból, mivel a mostani készülékem tönkrement. Ez az iphone 7 mar 6 éve megvan, még annó gsm-es boltban vettem.

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 10:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az email cimre meg a jelszora sem emelkszek mar.
2023. febr. 8. 10:04
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
kell hozzá valamilyen proof, hogy a tiéd a készülék és az apple hivatalos forgalmazója segít benne
2023. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
2: szóval bizonyíték kell hozzá arról, hogy tied a készülék. Nem kell nagyzolni az angol szavakkal, ha felesleges. A kérdező meg nem írta, nem biztos, hogy Y, Z vagy α generációs ember, hogy értse, hogy mi az a proof. Szóval bizonyíték kell, igazolás, dokumentum, ami alátámasztja, hogy a te tulajdonodat képezi a telefon.
2023. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sajnos az email cimre meg a jelszora sem emelkszek mar."

Akkor ez kell neked: [link]


innen indulj:

[link]

2023. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bemennék a szolgáltatómhoz az összes megfelelő papírral (ami igazolja, hogy te vagy a jogos tulajdonos, szerződésekre gondolok), meg a személyi igazolványommal, meg egy jó vastag pénztárcával (nem lesz olcsó szerintem), és velük intéztetném (kivéve, ha valami stikli van a dologban, de ha lopott a telefon, akkor úgysem lesz hosszú életű nálad, úgy értem, a te kezelésedben - mert rövidesen kopogtat az ajtódon a közeg.)
2023. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!