Meg tudom azt valahogy csinálni sziaomi mobillal hogy a videa.hu-n nézett filmet kirakom tv-re?
Figyelt kérdés
szept. 22. 09:13
1/4 anonim válasza:
Szia! Igen, viszont ehhez a tv-nek tudnia kell a chrome-castot vagy másik megosztási opciót, ennél az kell, hogy közös neten legyél a tv-vel és automatikusan ahol nézed a videót ott megjelenik a tv wifi ikonnal a lejátszó alján. Rányomsz és átküldi. Tudom nem túl számszerű remélem segített.
3/4 A kérdező kommentje:
És az úgy működik hogy a mobillal adok a tévének wifit?
szept. 22. 10:19
4/4 anonim válasza:
A sima wifire kell csatlakoztatni a tv-t
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!