Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány évig használsz egy...

Hány évig használsz egy okostelefont?

Figyelt kérdés

ma 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év általában, de hozzátartozik, hogy alsó-közép kategóriás készülékeket veszek. 150 ezer forint nálam a nagyon-nagyon max amit kiadok telefonért. Tisztában vagyok vele, hogy ha vennék egy csúcskategóriás készüléket, azzal hosszútávon jobban járnék de nekem jó így is.
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A mostanit már 5! Akkor csúcsmobil volt, így még kitart. Akksicsere volt 1x 5000-ért.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
OnePlus One-om olyan 4-5 évig használtam, Utána Pixel 4a-ra cseréltem, amit picivel több, mint 4 évig használtam. Most cseréltem le egy Pixel 9 Pro-ra, nem tudom még meddig fogom használni. Ha nincs semmi olyan az újabb modellekben amiért megéri váltani, akkor addig fogom használni amíg nem lesz rá frissítés vagy meg nem hal.
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, hogy válaszolja a kérdésre is.

3 évig használtam eddig a leghuzamosabbank egy telefont, androidos csúcstelefon volt de még akkor nem igazán 4-5 évre tervezték a telefonokat.

A mostanival 7 éve tervezek minimum.

ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Kb 2 évig.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem förmed, vagy nem lesz használhatatlanul lassú. Volt olyan telefonom, ami talán csak 2 évig bírta, volt ami a többszörösét. Most egy iPhone 13-mam van (2,5 éves kb.), szerintem ez még 2 évig meg lesz, mondjuk valószínűleg előbb-utóbb szüksége lesz egy új aksira szegénynek.
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Legutóbbit 5 évig használtam. Előtte 1-2 évente cseréltem. Mostanival is legalább 5 évet, vagy még többet tervezek, feltéve ha ő is tervez velem annyit.
ma 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
6 hónap.
ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!