Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Androidban letiltok egy...

Ha Androidban letiltok egy alkalmazást, az azt jelenti, hogy manuálisan el lehet indítani ezután is, csak automatikusan és más alkalmazás által nem fog elindulni?

Figyelt kérdés
szept. 16. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és ha el akarod indítani, akkor a beállításokból újra engedélyezni kell.
szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engedélyezni? Tehát akkor nem csak a tőlem független indítás lesz letiltva?

Én csak az automatikus indításokat szeretném letiltani, mert valamiért lefogják az eszközt. Leállítás után újra pörög, de csak az első kikapcsolásig, mert utána megint újraindul egy rakás app.

szept. 17. 04:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az automatikus indítást tiltja le, hanem te sem tudod megnyitni, amíg vissza nem engedélyezted. Az automatikus indítást minden telefonon másképp kell kikapcsolni, ha elmondod hogy milyen márkájú a telefon akkor meg tudom mondani hogy hogyan kell.
szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így már tisztább a kép, tudom, hogy mire van szükségem.

Rákerestem, és találtam egy magyarázó oldalt, ahol leírja, hogy mit kell csinálni, ezzel szerintem menni fog.

szept. 18. 06:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!