Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung készülékemen meg...

Samsung készülékemen meg tudom azt oldani, hogy éjszaka bizonyos alkalmazások értesítési hangjai némák legyenek?

Figyelt kérdés
A ma éjszakai eset ihlette ezt a kérdést. Békésen aludtam, és egyszer csak a telefonom hajnal 3-kor pittyent egy nagyot. Felriadtam, gyorsan megnéztem, és meglepődve tapasztaltam, hogy egy teljesen érdektelen értesítés érkezett a netbankomtól arról, hogy a Netflix levette a jelenlegi hónapom árát. Ráadásul nem is a telefon alapértelmezett értesítési hangja hangzott el, hanem egy külföldi netbank hangja, ami saját értesítési hanggal rendelkezik. A kérdésem tehát az lenne, hogy hogyan tudnám azt megcsinálni, hogy mondjuk este 8-tól reggel 8-ig automatikusan némuljanak el bizonyos alkalmazások értesítési hangjai? (Netbankok, emailek, meg még pár dolog). Nem szeretném minden értesítést némítani, mert azért az azonnali üzenetküldők jó ha zenélnek, hogy legalább el tudjanak érni engem 0-24, hisz bármi lehet. De a netbankos értesítések, emailek, meg különböző KFC, meg Mekis alkalmazások várhatnak addig, míg felkelek.

szept. 13. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Bixby rutinokban lehet beállítani éjszakai módot, de mindenféle mást is, időre, helyszínre, amit szeretnél.
szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítsd be a ne zavarj módot, ott kivételeket is be lehet jelölni.
szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A banki értesítés pont jó ha jön, mert ha nem te vásárolsz a kártya adataival, időben le tudod tiltani.
szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán nehogy a csoportos beszedési megbízásokat is éjjel intézzék...
szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
éjszakára repülő módban, így csak az ébresztője szólal meg ...
szept. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!