Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom 5G-s szolgáltatásáról,...

Telekom 5G-s szolgáltatásáról, hogyan lehet lemondani?

Figyelt kérdés
szept. 13. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Azt hiszem sehogy! Legalábbis a Telekom Á.sz.f.-je szerint. Mert már alapból jár minden csomaghoz az 5G! De miért kéne lemondani? Tudod mit inkább ad el a telefonodat! Én meg megveszem 100 Ft-ért.
szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyan díjcsomagot választasz amelyikhez nem jár 5G. Máshogy nem.

Ha nincs szükséged rá, akkor kapcsold ki a telefonodon hogy ne használja az 5G-t.

szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tedd Csak 4G módba a telefont. Sőt, kapcsold Csak 2G módba inkább, az sokkal jobb!
szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tedd át 4G módba a telefont, ha nem működik megfelelően az 5G.


3G módban nem lesz hálózat, mert már lelapcsolták.


2G módban menni fog, de szinte csak telefonálásra jó, netre már elég korlátozottan használható a sebességéből adódóan.

szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért akarnád kikapcsolni?
szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgyvolt, hogy az appban volt egy díjmentes 5g opció amit kiváncsiságból kipróbáltam, de minvel nem működött nem használtam, de tegnap kaptam egy sms-t hogy kövi hónapban 1600 ft havi díjat fog gelszámolni érte. Mivel nekem alapból nem működött és nem használtam eagyon nem szeretnék 1600 ft-ot kidobni miatta havonta.
szept. 14. 10:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel Vandát és mondd le.
szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam de 1,5 óra múlva feladtam, mivel folyton annyit írt hogy munkatársunk késni fog.
szept. 14. 10:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Az appban kapcsold ki!
szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"díjmentes 5g"


Hogy lett havidíjas ?

szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!