Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltölthető ONLINE a domino...

Feltölthető ONLINE a domino egyenleg, ha lejàrt a rendelkezésre álló ideje?

Figyelt kérdés

Tehát lejárt, nem használható jelenleg. De úgy tudom és olvasom, hogy 90 napig még feltölthető 300 Ft díj ellenében. Eddig mindent értek.

A kérdésem csak, hogy ez technikailag hogyan "kivitelezhető"????


Online be lehet fizetni?


Sajnos eltűnt a my Telekom profilomból is a szám, még az utolsó egyenleg sem látszik, és vele együtt az az opció sincs ott, hogy feltöltsem az egyenlegét. Még igazából ezt a 300 forintot sem tudom, hogy hogyan kell rendezni, annyival többet kell feltölteni, vagy ez automatikusan levonódik???


Mégegyszer tehát, az a kérdés, hogy online módon megoldható-e és hogyan?



szept. 13. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Online módon úgy tudod máshogy megoldani, ha nem az appon keresztül akarod feltölteni, hanem mondjuk netbankból közvetlen a telefonszámot megadva.
szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Add hozzá újra a számodat.
szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az app eleve kizárt, nem telefonon vacakolok...


Laptopon szépen behoztam a Telekom oldalát, beléptem...

Normál esetben (ha nincs lejàrva...) működik, hogy ott a szám, rámegyek az egyenleg feltöltésre és fizetek BANKKÁRTYÁVAL.... Ehhez én le nem töltenék appot.

Tehát laptop, net, böngésző, bankkártyás fizetés....


(Azt hittem ez egyértelmű. Na mindegy. Tehát ezzel kiegészítve szól a kérdés. )

És természetesen köszönök minden segítséget előre is!!!!

szept. 13. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem, nem volt egyértelmű, hogy nem vagy hajlandó appokat használni, mert magamból kiindulva én minden ilyet telefonon intézek.

Ettől függetlenül a válaszom ugyanaz: netbankon keresztül tölts rá pénzt, és kész. Ha nincs netbankod, vagy a bankodnak nincs ilyen internetbankos felülete, akkor máshogy nem fogod tudni online megoldani.

szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
De szerintem inkább menj be egy Telekom üzletbe, nem vagyok biztos benne, hogy a feltöltés elég, lehet aktiválni kell újra.
szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lépj be a netbankodba és onnan töltsd fel!


Vagy a Telekom fiókodból töltsd fel!

[link]

szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!