Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 vagy 14 éri meg jobban?

Iphone 13 vagy 14 éri meg jobban?

Figyelt kérdés
szept. 11. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
13
szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ mennyiért. Nekem volt mindkettőhöz szerencsém. És a 14 bár prociban nem sokkal gyorsabb, de a 13-ban a 4gb ram miatt többször gondolkodott illetve töltötte újra az alkalmazásokat miközben írtam és újra kellett kezdenem. Így nekem a 14 előre lépés volt hiába csak a 13 Pro és nem a 14 Pro prociját kapta. Illetve a 14-nek az aksija, kamerája is jobb, szerintem ha 20-30k a felár hasonló aksi kapacitással akkor megéri. De amúgy nem feltétlen, bár akkor ha nem sokkal drágább akkor inkább 14 Plus. De az csak akkor éri meg ha olcsóbb mint egy 13 Pro.
szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Egy kis felárat megér a 14 a jobb kamera és a több RAM miatt.

Nekem ugyanez a dilemma volt. 13-as 250-ért vagy 14-es 280-ért. Utóbbi mellett döntöttem és nem bántam meg.

szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Egyik sem
szept. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
A 14 a legjobb telefon, amit valaha is használtam. Gyors, gyönyörű képeket készít, a kijelzője is szép. Öröm kézbe venni.
szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
3 éves telefonok, ugyanaz az soc van bennük 😂 Amennyibe kerülnek, jobb és újabb telefont lehet kapni...
szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
3 éves a soc, mégis többet ér, mint sok újabb
szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
nem ér többet 😂
szept. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!