Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen helyzetbe letilthajták...

Ilyen helyzetbe letilthajták a telefont?

Figyelt kérdés
Jofogáson arulnak egy galaxy a33 mas telefont. Tudom jol indul :) az illető mutattott egy szerződést amely szerint yettelnel valami prim plusz pluszos elofizést hosszabitott. És akkor kedvezmény van erre tarifa csomagra mivel havi 20ezret fizet hogy készülékért nem kellet pluszba fizetni neki mivel 2év hűseg hosszabitása meghaladta készülék árat. De mivel szolgáltatok se hülyek ilyen helyzetbe letilrhatják ha nem fizet? Amugy készülék független és saját szemmel láttam nincs rajta tőrlesztő.

#Yettel #Előfizetés letiltás
szept. 11. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Én nem mennék bele ilyenbe. Inkább vegyél egy függetlent. Ha letiltják dobhatod ki.
szept. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy "nem véletlenül" adja el...

Szerintem is vegyél függetlent, csak az idegeskedés van ha például megvétel után azonnal, vagy pár nappal szembesülsz vele: "hopsz, letiltották", "rejtett hibája van, ami nem derült ki"...

szept. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

"De mivel szolgáltatok se hülyek ilyen helyzetbe letilthatják ha nem fizet?"

Nem tiltják le, amennyiben a szerződésszegés esetén alkalmazott kötbér megtérül. De ennek a gyakorlati valőszínűsége elenyésző.

Azaz hogy a részleteket nem fizeti, de a kötbért igen, az nem lehetetlen, de ilyenre alapozni nem érdemes.

szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
vegyėl független telefont.
szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!